BlogOnline Kaynaklar

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri ile biraz ekstra para kazanmak istiyorsanız, göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç seçenek var. Gelirinizi artırmanın kolay ve doğrudan bir yolu, para kazanmak için reklam izlemektir.

Bu, bazılarına bir aldatmaca gibi gelse de, nasıl çalıştığını anladığınızda, yurt dışında yasal olduğunu kısa sürede anlayacaksınız. Aslında, arkasında içiniz rahat edecek iyi BBB (Better Business Bureau) puanları olan birçok saygın işletme var.

Reklam izleyerek para kazanmak kolaydır ve bunu yapmanın birçok farklı yolu vardır. Pasif gelir olarak günlük işinizden ayrılmanıza yetecek kadar para kazandırmaz, ancak yine de biraz para biriktirmenizi sağlayabilir.

Film İzleyerek Para Kazanma Siteleri için Tıklayınız

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri için Tıklayınız

Para Kazanmak İçin Kullanabileceğiniz 6 Ücretsiz Yapay Zeka Sitesi

Oyun Oynayarak Para Kazanma Siteleri

Yazı Yazarak Para Kazanma Siteleri

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri

MyPoints

MyPoints, reklamları izlemek ve bir dizi başka etkinlik için kazanılan puanlarla, yalnızca kaydolduğunuz için 10 $ gibi hızlı bir ödülle her şeyi başlatır. Para çekme işlemleri Amazon veya Visa hediye kartları aracılığıyla yapılabilir, bu da size alışverişlerinizi yaparken paradan tasarruf etme fırsatı verir.

MyPoints 1996’dan beri aktiftir ve bu da onu böyle bir para kazanma programı sunan ilk sitelerden biri yapmaktadır. Ayrıca, Hollywood dedikodu klipleri ve Altın Küre gibi olayların yer aldığı geniş bir video yelpazesi sunarlar. PayPal nakit, hediye kartları veya seyahat mili ödemelerini seçebilirsiniz. 10 $ kayıt bonusu sunmaktadır ve MyPoints’e katılmak için 13 yaşında veya daha büyük olmalısınız.

Websitesi için Tıklayınız

Swagbucks

Swagbucks, para karşılığında reklam izlemek isteyenler için popüler bir seçimdir. Oyun oynamak, anket doldurmak ve tabii ki reklam izlemek gibi ekstra para kazanmanın birçok farklı yolunu sunar. Her bir video reklamı izleyerek kazandığınız puanlar (Swagbucks olarak adlandırılır) hediye kartlarına ve hatta PayPal nakit olarak kullanılabilir. Swagbucks ile ayrıca birden fazla video kategorisi ile birlikte 10$’lık nakit hoş geldin bonusu da var.

İzlediğiniz her video için ne kadar kazanabileceğinizi görebileceksiniz. Bu, önceden plan yapmanıza yardımcı olabilir ve zamanınızı, zamanınız için size en fazla parayı kazandıracak şekilde yatırmanıza izin verebilir.

Bununla birlikte, Swagbucks’ta para için reklam izlemek çok kazançlı değildir ve size yalnızca birkaç Swagbucks kazandırabilir (bu da birkaç kuruşa eşittir). Ama başka şeylerle uğraşırken arka planda olmasını sorun etmezseniz, sizin için buna değer olabilir.

Website için Tıklayınız

InboxDolar

Reklam izlemek için ödeme almaya gelince, InboxDollars genellikle doğrudan gelen isimdir. InboxDollars, boş zamanlarınızda ekstra para kazanmanın meşru bir yolu olan, inanılmaz derecede popüler bir nakit ödül ve çevrimiçi anket sitesidir. Yalnızca kaydolmak için anında 5 ABD doları bonus veren Inbox Dollars, reklam izleyerek, ücretli anketleri tamamlayarak ve ayrıca oyun oynayarak para kazanmanın birkaç farklı yolunu sunar.

Videoları izledikçe, 0,05$ ile 30$ veya daha fazlasını içeren kazı kazan kartları almaya başlayacaksınız (ki bu başlı başına eğlenceli ve heyecan verici!). Ödemeler, PayPal nakit almaktan elektronik hediye kartlarına veya en sevdiğiniz hayır kurumuna para bağışlamaya kadar çeşitli şekillerde yapılabilir.

Website için Tıklayınız

Nielsen TV

Nielsen, bu listedeki diğer sitelerden biraz farklı çalışır, ancak yine de bilmeye değer. Yeni başlayanlar için, TV izlemeniz ve cihazlarınızı bugün düzenli olarak kullandığınız şekilde kullanmanız size para kazandırır.

Nielsen web sitesi yok. Bunun yerine, akıllı telefonunuza Nielsen Uygulamasını ve diğer tüm bilgisayar cihazları için yazılımı indireceksiniz. Ardından uygulama, cihazlarınızı nasıl kullandığınızla ilgili olarak Nielsen’e anonim veriler gönderir (ziyaret edilen web sitelerinin içeriğini toplamazlar ve kullanıcı kimliklerini, şifreleri veya diğer kişisel bilgileri TOPLAMAZlar). Tüm bu veriler, pazarlama şirketleri için çok değerli olan tüketici davranışının daha büyük bir resmini oluşturmaya yardımcı olur. Buna karşılık Nielsen, bu sürecin bir parçası olmanız için size ödeme yapıyor.

Website için Tıklayınız

PrizeRebel

PrizeRebel, reklam izlemek için para sunan başka bir üyelik ödül sitesidir. Ayrıca Amazon, PayPal, Visa ve Google Play dahil olmak üzere yüzlerce hediye kartı seçeneğine sahiptir. Minimum ödeme de düşük ve hızlıdır, geri ödemeler 2$’dan başlar. Kaydolmak hızlıdır ve çok fazla kişisel bilgi gerektirmez — bir e-posta adresiyle veya Facebook hesabınız aracılığıyla kaydolabilirsiniz. PrizeRebel 2017’den beri var ve üyelerine 22 milyon dolardan fazla ödeme yaptı, bu yüzden para karşılığında reklam izlemenin kesinlikle yasal bir yolu.

Website için Tıklayınız

iRazoo

50’ye yakın video reklam içeriği kanalıyla iRazoo, web sitesinde her tür videoya sahiptir. Burada film fragmanları, TV şovları ve kısa filmlerden yemek pişirme eğitimlerine ve uygulama fragmanlarına kadar her şeyi izleyebilirsiniz. İzlediğiniz her video için iRazoo puanları kazanırsınız. Puanlar, nakit veya hediye kartlarıyla değiştirilebilen iRazoo puanlarına dönüştürülebilir. İstatistikler, iRazoo’nun üyelerine 90.000.000$’a yakın nakit ödeme yaptığını gösteriyor. Para çekme söz konusu olduğunda, nakit ve iTunes, Starbucks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli hediye kartları arasında seçim yapabilirsiniz.

Website için Tıklayınız

QuickRewards

Üyelerine video izlemek de dahil olmak üzere belirli görevleri tamamlamaları için ödeme yapan yasal bir anket sitesidir. Platform, herhangi bir kategorideki herhangi bir videoyu izlemek için 25 puan verir ve bunu her 10 dakikada bir yapabilirsiniz. Aldığınız her 100 puan size 1 cent kazandırır ve minimum 5$’a ulaştığınızda kazancınızı kullanabilirsiniz. Bunları yalnızca hediye kartları veya PayPal nakit yoluyla kullanabilirsiniz.

Website için Tıklayınız

Earnably

Para karşılığı reklam izleyebileceğiniz başka bir site de Earnably. Ayrıca, hediye kartları ve cüzdan kodları için kullanabileceğiniz puanlar için özel görevleri tamamlamanız için size ödeme yaparlar.

Minimum ödeme sadece 1$’dır. Ancak Kazanılabilirliği diğer uygulamalardan ayıran şey, arkadaşlarınızın ve ailenizin de kaydolmasını sağlarsanız, hesabınızın kullanım ömrü boyunca kazandıkları puanların %10’unu almanızdır. Bu nedenle, ağınızda yeni olan kişilerin yönlendirme bağlantınızı kullandığından emin olun.

Kazanılabilir bir şekilde size ödül miktarını ve ayrıca her görevin ne kadar süreceği konusunda bir zaman tahmini sağlar. Böylece, hangi görevlerin zaman ayırmaya değer olduğu konusunda seçici olabilirsiniz.

Website için Tıklayınız

AdWallet

AdWallet, üyelerine 1 milyon doların biraz üzerinde ödeme yapan, pazarda nispeten yeni bir oyuncu. Ne yazık ki bir uygulama sunmuyorlar, bu yüzden para karşılığında reklam izlediğinizde bunun web tabanlı bir tarayıcıda yapılması gerekiyor.

Ödemeler, diğer bazı seçeneklerden daha yüksektir (0,50 ila 3 ABD Doları arasında), ancak hem izlenecek mevcut reklamların sayısı hem de para kazanabileceğiniz çeşitli yollar açısından seçenekler sınırlıdır. Bu, onu anket doldurarak, çevrimiçi alışveriş yaparak ve web’de arama yaparak da para kazanabileceğiniz Swagbucks gibi sitelerden ayırır.

AdWallet, öncelikle video reklamları izleyerek ve ardından bunlar hakkında kısa anketler yaparak para kazanma platformudur. Ancak AdWallet, her etkinlik için ne kadar kazanacağınızı size önceden söyler.

Website için Tıklayınız

İbotta

Ibotta, bu listedeki diğer ücretli reklam izleme fırsatlarından biraz farklı çalışıyor. Bu öncelikle bir para iadesi uygulamasıdır ve çevrimiçi veya mağazalardan yaptığınız her satın alma işleminde %30’a varan para iadesi kazanma fırsatına sahipsiniz.

Bu nedenle, yalnızca video izlemek ve izlediğiniz için paranızı toplamak yerine, fırsatlar için video reklamları keşfedecek ve günlük satın alma işlemlerinden tasarruf etmenin yollarını keşfedeceksiniz. Yine de kesinlikle buna değer!

Website için Tıklayınız

 

Önemli Not:

Seçtiğimiz siteler yabancı kaynaklardan alınmıştır ve yazı bilgi amaçlı yazılmıştır. Güvenirlik açısından birçok site tarafından test edilmiştir. Ancak Türkiye’de olmayan ödeme yöntemleri olabilmektedir. Sitelerin para ödeme sistemlerini ve güvenirliğini mutlak kontrol edin. Yapacağınız işlerden Proje Yönetimi Okulu sorumlu değildir.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu