BlogOnline Kaynaklar

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanma, en çok kullanılan pasif gelir elde etme yöntemlerinden biridir! Anket doldurma, görev yapma, video izleme gibi yöntemlere benzeyen müzik dinleyerek para kazanma işinde üye olacağınız web sitelerinde dolar bazlı ücret alabilirsiniz. Belirlenen radyo kanalları, spotify listeleri ve müzik videolarını izlemek başlıca görevler arasında yer almaktadır.

Hepimiz müziği severiz; müzik hayatımızın bir parçası; her gün parkta yürürken, spor yaparken, evde dinlenirken, iş yerimizde çalışırken, yemek yaparken veya yemek yerken dinliyoruz. Küçük çocuklardan yaşlılara kadar hepimiz eğlenmek için müzik dinleriz. Ama ya bunu yapmak için para alırsak? Evet bu doğru; zaman değişiyor; konuşmak, yürümek, video izlemek, oyun oynamak, yorum yapmak vb. için para alma şansına sahipsiniz!

Günde 10 parça müzik dinleyebiliyorsanız, ki zaten yapıyor olabilirsiniz, müzik parçası başına 10 ila 15 dolar kazandığımız platformlar var. Basit bir matematikle, günde ortalama 120 dolar rakamına ulaşabilirsiniz.

Günde 100 Dolar Kazanabileceğiniz Web Siteleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Earnably

Listemizin ilk sırasında yer alan Earnably, kolay para kazanma platformudur. Earnably’de anket yapmak, video izlemek ve reklam izlemek gibi birden fazla görev yaparak para kazanabilirsiniz. Kazançlı bir şekilde size en sevdiğiniz radyo istasyonunu dinleyerek veya müzik videoları izleyerek para kazanma şansı da sunar.

Farklı görevlerin farklı ödülleri vardır. Canlı müzik videosu izleyerek 0,7 puan kazanacaksınız. Puanları toplamak ve puanlarla çeşitli şekillerde ödüllendirilmek için olabildiğince çok izleyin.

Web Sitesi için Tıklayınız

Radio Earn

Adından da anlaşılacağı gibi RadioEarn, sadece radyo dinleyerek para kazanabileceğiniz bir platformdur. Aktivitelerini yaparken tüm gün radyo açıp dinleme alışkanlığına sahip insanlar var. Para kazanmak için bunu yapabilirsiniz ve bu kadar basit. RadioEarn’de ücretsiz olarak bir profil oluşturun ve para kazanmaya başlamak için istediğiniz müziği dinlemeye devam edin. Bir blog yazarıysanız, kullanıcılarınızın dinlemesi ve daha fazla para kazanması için blogunuzdaki canlı API’yi kullanabilirsiniz.

Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelip gelmediğini merak ediyor musunuz? Tamam, işte şüphelerini giderecek bir şey. Bu platform reklamlarla finanse edilir ve reklamlardan elde edilen gelir dinleyicilerle paylaşılır. Bu yüzden reklamlara katlanmak zorundasınız; onları atlayamazsın.

Web Sitesi için Tıklayınız

Hitpredictor

Hitpredictor, dinlediğiniz şarkıları derecelendirerek geri bildirimde bulunduğunuz için size ödeme yapar. Sizden yeni, yayınlanmamış şarkıları dinlemeniz ve fikir vermeniz, sanatçıyı ve şarkıyı derecelendirmeniz istenecek; bu, sanatçıların şarkıyı yayınlayıp yayınlayamayacaklarını veya biraz iyileştirmeye ihtiyaç duyup duymadıklarını anlamalarına yardımcı olur.

Kayıt olarak farklı türlerden müzik türlerini seçmelisiniz. Platform size seçilen türlerdeki şarkıları atayacak ve müziği dinleyerek yaptığınız dürüst incelemeler için puan kazanacaksınız.

Her şarkıyı derecelendirmek için 1 ABD dolarına eşit olan 3 puan alırsınız ve eşiğe ulaştıktan sonra bunları bir Amazon hediye kartı ve diğer ödüller için kullanabilirsiniz.

Web Sitesi için Tıklayınız

Musicxray

Musicxrays, müzik endüstrisindeki şarkıcılar ve söz yazarları için en popüler sitelerden biridir. Yeni, yaklaşmakta olan yetenekleri teşvik eder ve sanatçılarla yetenek avcıları arasında işbirliği yapar. Sanatçı, müziklerini portalda tanıtmak ve takipçiler ve aboneler oluşturmak için Musicxray’e ödeme yapar. Seçtiğimiz yeni sanatçıların şarkılarını dinlediğimiz için Musicxray tarafından para kazanıyoruz. Kaydolup seçtiğimiz beş şarkıyı mp3 formatında yüklememiz yeterli. Seçtiğimiz şarkılar doğrudan gelen kutumuza gönderilecek. Şarkıyı en az 30 saniye dinleyebilir ve aldıktan sonra 24 saat içinde kısa bir inceleme yazabiliriz.

Web Sitesi için Tıklayınız

OpinionCity

OpinionCity, çevrimiçi anketler için ödeme yapan web sitelerinden biridir. Çevrimiçi anketler için ödeme yapan başka birçok web sitesi var ve onları da denemelisiniz. Daha önce herhangi bir anket yapmadıysanız, müzik anketleri yaptığınız için para kazandığınız OpinionCity’yi deneyin. Anketlerdeki soruları cevaplamanız yeterli. Opinioncity, en kısa sürede en iyi teklifleri sunan yasal bir platformdur.

Web Sitesi için Tıklayınız

InboxDollars

InboxDollars, radyo sadakati internet radyosunu kullanan kazanılabilir gibidir. Listemizdeki diğerleri gibi müzik dinlemeniz size para kazandırır. Inboxdollars sizden captcha kodunu girmenizi ister ve müziği her dinlediğinizde kredi alır. Sadece müzik değil, aynı zamanda inboxdollars’ta çeşitli başka şekillerde de para kazanabilirsiniz. Platformu incelemenizi tavsiye ederim.

Web Sitesi için Tıklayınız


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu