Eğitim Burs Duyuruları

ODTÜ’den Herkese Online Ücretsiz ve Sertifikalı Dersler

turkce-online-egitim

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden olan ODTÜ, Avrupa Birliği Projesi kapsamında Herkese Online Ücretsiz ve Sertifikalı Dersler programına başlanmıştır.

Bilgeiş Projesi, Türkiye’de işçi ve işverenlerin uyum yeteneklerinin geliştirilmesine katkı sağlanması, teknolojiye uyumu geliştirilmiş bir işgücü piyasası oluşturulmasının desteklenmesi, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin kullanımın ve etkinliğinin artırılması, işçi ve işveren düzeyinde kapasite geliştirilmesi doğrultusunda uygulanmaktadır. Bu çerçevede, Ankara, İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Gaziantep olarak belirlenen 5 pilot ilde üniversiteler, ticaret ve sanayi odaları, sürekli eğitim merkezleri, organize sanayi bölgeleri gibi paydaşlarla işbirliği protokolleri imzalanması, pilot illerde yaşayan işçi ve işverenlerin eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, işletmelerin ihtiyacına yönelik 100 çevrim içi ders oluşturulmasına yönelik faaliyetler yürütülmesi planlanmıştır.

 

Dersler:

3B Tasarım
Web ve Tasarım
2B Tasarım
Web Tasarım Araçları
Programlama
Mobil Programlama Dilleri
Verimlilik Araçları
Fotoğraf ve Video
Dijital Pazarlama

 

Derslere Ulaşmak İçin Tıklayınız


5 Yorum

5 Comments

 1. Turan

  6 Eylül 2017 at 11:19

  Merhaba!
  Ben derslere ulaşamıyorum ama

  • Ece Ayşe Çulhacı

   22 Aralık 2019 at 00:05

   Merhabalar,
   Nen Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyorum. Ayrıca Endüstri ve Kalite Topluluğu üyesiyim. Biz de bu etkinlikten faydalanmak istiyoruz. Bunun başvurusu için gerekli bir mail adresi veya numara verebilir misiniz.
   Teşekkürler

   • abproje

    22 Aralık 2019 at 14:46

    İlandaki başvuru linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 2. Ikbal

  16 Ağustos 2017 at 09:49

  Merhaba, Bu haberi paylaştığınız için sonsuz teşekkürler. Ben derslere başladım. Çok ama çok iyi hazırlanmış ve çok faydalılar.

  • abproje

   16 Ağustos 2017 at 11:12

   Çok sevindik yararlanmanıza 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı