Blog

University of People Ücretsiz Online Uzaktan Eğitim

uzaktan-universite

University of People (UoPeople) uzaktan online eğitim konusunda çalışmalar yapan bir üniversitedir. İlk kar amacı gütmeyen, ücretsiz, Amerikan akredite çevrimiçi üniversitesidir. Küresel olarak yüksek öğretime erişimin sağlanmasına adanmış UoPeople, nitelikli lise mezunlarının kolej çalışmalarını engelleyen finansal, coğrafi, politik ve kişisel kısıtlamaları aşmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Üniversite, işletme, bilgisayar bilimi ve sağlık bilimlerinin yanı sıra işletme ve eğitim alanında yüksek lisans programları sunmaktadır. UoPeople 2009 yılında kuruldu ve Şubat 2014’te akredite oldu.

UoPeople, NYU, Edinburgh Üniversitesi ve UC Berkeley ile akademik ortaklığa sahiptir. Amazon, Apple, Dell, Deloitte, IBM, Microsoft ve JP Morgan gibi şirketler ve BM ile Dünya Bankası gibi kurumlar dahil olmak üzere UoPeople mezunlarının% 92’si istihdam edilmektedir.

UoPeople, yüksek öğrenim için, her bir kursun sonunda öğrencilerden sadece 100 $ değerlendirme ücreti ödemeleri istenen (MBA’de 200 $) yeni ve sürdürülebilir bir model inşa ediyor. Dört yıllık bir lisans derecesi sadece 4.060 $ ‘dır. Bu ücretleri ödeyemeyecek olan öğrenciler için, UoPeople, maddi nedenlerle kalifiye bir öğrencinin geride kalmayacağı görevini yerine getirmek için çeşitli burslar sunar.

 

UNIVERSITY OF PEOPLE SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

UoPeople% 100 çevrimiçi bir kolejdir. Evde, işte, hatta hareket halindeyken istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalışarak programınızı kontrol edin. % 100 Çevrimiçi Derece
Eşsiz çevrimiçi yüksek öğrenim modelimiz, sınıfı size getirmemizi sağlar – genel olarak öğrencilerimizin maliyetini düşürür. Öğrencilere, İşletme, Bilgisayar Bilimleri veya Sağlık Bilim dallarında çevrimiçi bir Önlisans ve / veya Lisans derecesi, hem de işletme ve eğitim alanında yüksek lisans programları, hepsi ücretsiz, çevrimiçi, esnek ve kolay erişilebilir bir seçenek sunuyoruz.

 

Üniversitenin nominal işlem ücretlerini karşılayamayan öğrenciler için burslar bulunmaktadır. Üniversitenin, herkesin eğitim hakkını hakettiği ve finansal kısıtlamalar nedeniyle kimsenin geride kalmaması gerektiği inancıdır.

 

UoPeople’in çevrimiçi uygulaması kolay, hızlı ve basittir. Birkaç kısa adımla ve temel bilgiler vererek, yeni geleceğinize yolculuğa başlayabilirsiniz. Bir UoPeople adayı olarak, başvuru sürecinin her adımında size rehberlik edecek kişisel bir Kabul Danışmanı ile bağlantı kuracaksınız. Başvuru sürecinde herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, kişisel Kabul Danışmanınız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

UoPeople Kabul Başvurusunda, sizden:

Temel bilgi adı, adres, doğum tarihi.
Eğitim geçmişi bilgileri lise veya Lisans derecesi (veya eşdeğeri) adı, yeri ve tamamlanma tarihleri.
İngilizce yeterlilik – tamamlandığında ve gerektiğinde puan.
Bir kerelik iade edilmeyen Başvuru Ücreti. ( Bunun için burs başvurusu yapabilirsiniz)

Önemli Not: Bu ilan ilgili üniversitenin web sitesinden çeviri yapılarak hazırlanmıştır. Üniversite ile ilgili yaşayacağınız sorunlarda, ödeme işlemlerinde kurumumuz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı