Blog

Udemy Sitesinde Alabileceğiniz En İyi 10 Ücretsiz Kurs

udemy-ucretsiz-kurslar

Udemy; dünya çapında 40 milyon üzerinde kişinin online eğitim aldığı bir platform ve birçok kurs çok uygun fiyatlara sizlerle buluşuyor! Udemy üzerinde birçok yayıncı da kurslarını ücretsiz olarak yayınlıyor, bunların arasından en iyi kursları sizler için seçtik!

 

 

20 Free Life Hacks to Inspire You to Excel in Business &Life

 

Bu kursta yayıncı video blog olarak yayınladığı eğitimleri bir sete toplayarak kullanıcıya ulaşıyor. Günlük hayatta, eğitim hayatında ve iş hayatında birçok tavsiye içeren videoları boş zamanlarınızda izleyebilirsiniz. Özellikte verimlilik ve zaman yönetimi konusundaki eğitimleri dikkate değer!

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/20-life-hacks-to-inspire-you-to-excel-in-business-life/

 

 

 

Improve Your English With Free Resources

 

İngilizcenizi nasıl geliştirebileceğinizi kara kara düşünüyorsanız bu ücretsiz eğitim tam size göre! Ücretsiz İngilizce kaynakların sunulduğu eğitim programında ingilizce öğrenme teknikleri, ingilizce öğrenme motivasyonu ve yabancı dil ipuçları konusunda birçok bilgiye sahip olacaksınız!

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/real-life-english-fluency-plan-for-intermediate-to-advanced/

 

 

 

 

Simple & Easy Crystals For Reiki

 

Reiki kelimesi Japonca ‘da Transandantal ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir. Birçok tekniği içinde barındıran bu Uzakdoğu felsefesine giriş yapmak için çok güzel bir eğitim sizleri bekliyor. Meraklısı için eğitim bir süre ücretsiz! Çakralarınızı açık tutun 🙂

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/simple-crystals-for-reiki/

 

 

 

Build A WordPress Website in One Afternoon! (A Step by Step)

 

Bir web sitesi yapmayı düşünüyorsanız ve kodlama diline hakim değilseniz en iyi seçeneklerden biri wordpress kullanmak! Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan wordpress ile ilgili birçok ayrıntı var ancak ben bir giriş yapayım diyorsanız bu ücretsiz eğitimi mutlaka alın!

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/build-a-wordpress-website-in-one-afternoon/

 

 

 

Regex Academy: An Introduction To Text Parsing Sorcery

 

Regular Expressions (Regex veya Regexp / Düzenli / Kurallı İfadeler) modern programlama dillerinin neredeyse tamamında yer bulan, aynı söz dizimine (syntax) sahip olan, genellikle harflerden oluşan karakterler dizisinin (katar / string) belirtilen kurallar çerçevesinde kısa yoldan ve esnek bir biçimde belirlenmesini sağlayan bir yapıdır. Regex terminolojisine bir giriş yapmak ve temel düzeyde bilgileri almak için kurs baya işinize yarayacaktır!

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/regex-academy-an-introduction-to-text-parsing-sorcery/

 

 

 

3 Minute Spanish – Free taster course | Beginner lessons

 

İspanyolca konuşan sayısı açısından en çok kullanılan dillerden biri ve özellikle Türkiye’de son senelerde İspanyolca bilen kişiler iş görüşmelerinde ön plana çıkıyor. Eğlenceli ve öğrenmesi keyifli bir dil olan İspanyolca konusunda hiç bilginiz yoksa giriş seviyesinde temel bir eğitim sizi motive edecektir! Ücretsiz olan kurs programında temel İspanyolca kalıplarını ve dilbilgisi gereksinimlerini elde edebilirsiniz.

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/3-minute-spanish-course-1/

 

 

udemy-kurs

 

 

Net DevOps: Cisco Python, Automation, NETCONF, SDN, Docker

 

David Bombal ve Hank Preston, Ağ Otomasyonu, Ağ Programlanabilirliği, NetDevOps ve geleceği hakkında harika bir eğitim hazırladılar. Nesne yönelimli, yorumlamalı, birimsel ve etkileşimli yüksek seviyeli bir programlama dillerine temel bir giriş için güzel bir eğitim programı. CCNA veya Python? Ve daha birçok konu!

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/net-devops-cisco-python-automation-netconf-sdn-docker/

 

 

 

Best Excel Shortcuts in 30 mins [Free]

 

Excel en çok kullanılan office programlarından biri ve dahası tam bir dipsiz kuyu. Excel’de formulasyon ve teknikleri bildiğiniz sürece yapamayacağınız şey yok! Excel çalışması yaparken hız da önemli bir etken, bu konuda sizleri harika bir eğitim bekliyor. Excel’de kullanabileceğiniz kısayol tuşları, ipuçları ve teknikler tek bir eğitimde hem de ücretsiz!

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/learn-excel-ninja-shortcuts/

 

 

 

Veri Bilimi ve Veri Bilimcilik için Giriş Eğitimi

 

Dünya’nın en çok para kazandıran mesleği olan veri bilimcilik için giriş düzeyinde bilgiler sunan ve sizi tüm kavram karmaşalarından kurtarıp konuyla ilgili bir vizyon kazandırma hedefiyle hazırlanan “Veri Bilimine Giriş” eğitimine hoşgeldiniz. Veri bilimci olmanın çok iyi kod yazmak, algoritma canavarı olmak ya da çok iyi istatistik bilmek ile ilgili olmadığını görecek ve bilim ve teknolojinin iç içe geçtiği bu mesleğin heyecan dolu dünyasına giriş yapacaksınız! Bu eğitim “R ile Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi” ve “Python ile Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi” eğitimlerinin giriş bölümüdür. Bu bölümler tamamen motivasyon amaçlı ve veri bilimi konusunda hiç bir bilgisi olmayan kişilere yol göstermesi amacıyla hazırlanmış olduğu için ücretsiz olarak sunulmuştur.

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/veri-bilimine-giris 

Herkes için Scratch Eğitimi ve Uygulamaları 

 

Bu kurs içeriği Scratch hakkında bilgi edinmek isteyen büyük küçük her yaş grubundan herkese açıktır.

Algoritma, kodlama ve programlama hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için en uygun Ücretsiz Kurs’tur.

Bu kursa; çocuklarını kodlama alanında yönlendirmek isteyen anne-babalar, okulda çocuklara kaliteli ücretsiz kaynak göstermek isteyen aynı zamanda 21.yy becerilerini kazandırmak isteyen öğretmenler ve meraklı olan herkes katılabilir.

Kendi oyunu yapmak için sabırsızlanan herkes bu ücretsiz kursa katılabilir.

Eğitime gitmek için: https://www.udemy.com/course/herkes-icin-scratch-egitimi-ve-uygulamalari/

 

 

 

Gökhan Turgut Ünal

Proje Yönetimi Okulu Koordinatörü


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı