BlogKariyer

Ücretsiz CV Oluştur

Ücretsiz CV oluştur web siteleri son yıllarda oldukça yaygınlaştı, bu sitelerde kendi konseptiniz ve formatınıza uygun temaları ile ücretsiz CV oluşturabilirsiniz. Bu web sitelerinde ücretsiz cv oluştur seçeneğinin yanında premium üye olarak daha fazla temaya ve seçeneğe ulaşarak cüzi bir ücret karşılığında daha profesyonel cv oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz CV Oluştur

JobSeeker

Mükemmel bir CV hazırlamak ister misin? JobSeeker CV Hazırlama Programıyla hemen etkileyici CV oluşturabilirsin. Sunulan çok sayıda CV örnekleri arasından istediğini seçebilirsin. Böylece JobSeeker CV Hazırlama Programı ile kolayca mükemmel ve profesyonel CV oluşturabilirsin. Özgeçmiş örnekleri çok güzel. Sen sadece boş CV şablonları arasından seçerek CV oluştur ve pdf CV indir! CV hazırlama ücretsiz kullanabilirsin. https://www.jobseeker.com/tr/cv

Europass Ücretsiz CV Oluştur

Genel kabul görmüş, sade ve net bir özgeçmiş hazırlamak istiyorsanız EuroPass CV formatı tam size göre! Özellikle yurt dışı eğitim ve staj başvurularında sıklıkla tercih edilen EuroPass iş başvurularında da kullanabileceğiniz bir özgeçmiş formatı. EuroPass Cv sitesine girerek online cv oluşturma programı ile özgeçmişinizi hazırlayabilirsiniz. Sitede ayrıca örnek referans mektubu ve motivasyon mektubu hazırlama konusunda da araçlar mevcut.

Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Canva

Canva size hem çok kolay bir şekilde özgeçmişinizi düzenlemenizi sağlıyor hem de tüm bunları Türkçe olarak yapmanızı! Dünya çapında 10.000.000’dan fazla kullanıcısı olan sitede sürükle bırak tekniğiyle kullanıcılarına kısa sürede profesyonel ve şık özgeçmiş hazırlama imkanı sunan ücretsiz bir uygulama. Canva’nın önerdiği modern ve dinamik yazı setlerinin yardımıyla okuyucunuzun tüm özgeçmişinizi okumasını sağlayabilirsiniz. Canva öğretmenlere ve öğrencilere tamamıyla ücretsiz!

Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Jobscan’s Resume Builder

Jobscan’ın özgeçmiş oluşturucusunun kullanımı kolaydır ve iş arayanlara süreç boyunca zahmetsizce rehberlik eder.  Özgeçmişinizi oluşturmak için kullanılan şablonlar, başvuran takip sistemleri göz önünde bulundurularak oluşturulur ve özgeçmişlerinizin her birini optimize etmenize yardımcı olur. Bu özgeçmiş oluşturucuda ekran iki bölüme ayrılmıştır. İlk bölüm, özgeçmişinize eklemek istediğiniz bilgileri doldurmanızı ister. Bunu yaptığınızda, oluşturucunun bu bilgileri son ürününüz olacak ikinci bölüme biçimlendirdiğini görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak nasıl kullanılır: Özgeçmiş oluşturucumuzu kullanmak için tek yapmanız gereken özgeçmiş şablonlarından birini seçmek. Bundan sonra, basit formlarımızı kullanarak başvurduğunuz her işe göre özelleştirebilirsiniz. Son olarak, indirin ve/veya yazdırın ve potansiyel işverenlerinize gönderin.

Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Resume.Com

Bu cv oluştur aracı ile direk bir cv formatının üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.Ayrıca, Resume.com’un sunduğu benzersiz özelliklerden biri de “LinkedIn’i İçe Aktar” seçeneğidir; düğmeyi tıklamanız yeterlidir; Resume.com, şablonu LinkedIn profilinizdeki bilgilerle dolduracaktır.

Resume.com, özgeçmişinizi PDF, Word Belgesi, Rtf ve Txt dosyası olarak ücretsiz olarak indirmenize izin verir.

Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

NOVO RESUME

Fazla detaylı şık ve kaliteli bir online CV hazırlamak istiyorsanız, Novoresume işinizi görecektir. Birçok sektöre ve farklı iş yapılarına özgü kişiselleştirilmiş bir özgeçmiş oluşturmanıza yardımcı olan site, CV’nizin benzersiz ve ilgi çekici olmasını sağlamak için faydalı ipuçları sunar. Kayıt olduğunuz takdirde, hazırladığınız özgeçmişinizi ücretsiz PDF, word ve benzeri formatlarda indirebilirsiniz.

Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

İngilizce CV Oluşturmak İçin İpuçları


İlgili Makaleler


2 Yorum

  1. Yerli bir girişim olan CVdone.com ile de ücretsiz profesyonel cv’ler oluşturabilirsiniz. Bu yazınızda CVdone’ı da görmek isterdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu