İş İlanlarıStaj

Samsung Innovation Campus Yapay Zeka

Samsung Innovation Campus Yapay Zeka Bu ücretsiz yapay zeka programından faydalanmak için hemen başvur, geleceğe imza atanlardan ol!

Keşfet #InnovationCampus

Innovation Campus ile yeni nesil işgücüne:

• Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Kodlama ve Programlama gibi geleceği şekillendiren teknolojilerde teknik beceri kazandırmayı,
• Gençlere 4.Sanayi Devrimi’nde başarılı olmak ve liderlik etmek için ihtiyaç duydukları beceri ve yetkinlikleri kazandırmayı,
• Bu sayede, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Innovation Campus, Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ülke Ofisi iş birliği ile Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın (SKA’ların) nitelikli eğitim, insana yakışır iş ve kapsayıcılık ilkelerinden ilham alarak 2020 yılında hayata geçti.

Şimdiye kadar üç dönemi başarı ile tamamlanan programın yeni döneminde, Şubat 2023’de gerçekleşen depremlerden olumsuz etkilenen gençlere özel kontenjan ayrılmıştır.

İleri Teknoloji Eğitimleri

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin seçkin akademisyenleri ve UNDP SDG AI Lab uzmanları, Samsung tarafından geliştirilen Innovation Campus küresel eğitim içeriklerini gençlere aktarmaktadır. Eğitim programı; Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Kodlama ve Programlama teknolojilerini konu almaktadır.

Samsung Innovation Campus Yapay Zeka Başvuru için Tıklayınız

Yetkinlik ve Kariyer Eğitimleri

Innovation Campus sunmuş olduğu İşe Hazırlık Eğitimleri (CV hazırlama, mülakat teknikleri eğitimleri) ve mentorluk desteği ile katılımcılarını iş hayatına hazırlamaktadır.

Küresel Amaçlar’a Hizmet Eden Projeler

Innovation Campus ile program katılımcılarının eğitim süreci sonunda teknoloji odaklı, yenilikçi, sosyal fayda üreten çözümler geliştirmesini hedefliyoruz. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın kök nedenlerinin üstesinden gelebilecek projeler geliştirilmesi için katılımcılara rehberlik ediyoruz.

Mentorluk & Bilişim Sektörü Buluşmaları

Samsung Electronics Türkiye ve UNDP Türkiye’nin çalışanları program katılımcılarına uzun soluklu mentorluk desteği sunmaktadır. Sektör liderleri ile “İlham Veren Konuşmalar” ile katılımcıların vizyonlarının gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Bölüm 1: Yapay Zekaya Giriş
– Bölüm 2: Matematik veya Fen Bilimleri
– Bölüm 3: NumPy Dizileri (Optimize Edilmiş Numerik Hesaplama , Keşifsel Veri Analizi )
– Bölüm 4: Olasılık ve İstatistik
– Bölüm 5: Makine Öğrenimi: Gözetimli Öğrenme
– Bölüm 6: Makine Öğrenimi: Denetimsiz Öğrenme
– Bölüm 7: Metin Madenciliği için Doğal Dil İşleme ve Dil Modelleri
– Bölüm 8: Sinir Ağları ve Derin Öğrenme
– Bölüm 9: Çeşitli Derin Öğrenme Teknikleri
– Bölüm 10: Bitirme Projesi , Bir Yapay Zeka Projesine Başlamak
– Bölüm 11: Bitirme Projesi, Yapay Zeka Nihai Koruma Eğitimi
– Bitirme Projesi (Capstone Project) : Yapay Zeka eğitimi katılımcıları, program boyunca öğrendikleri bilgileri kullanarak, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na hizmet eden bitirme projeleri geliştirmektedir. Gruplar halinde çalışarak projelerini geliştiren katılımcılar, yenilikçi, yaratıcı, ve fırsat verildiğinde ticarileştirilebilecek, ileri teknoloji çözümleri ile toplumsal fayda üretmektedir.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu