Blog

Online Eğitim Platformu: Saylor Academy

saylor-akademi-online

Online eğitimler son yıllarda oldukça yaygınlaştı ve profesyonel bazda verilen eğitimlerle öğrenciler kaliteli eğitimlere ulaşıyor! Bu yazımızda sizlere Saylor Academy platformundan bahsedeceğiz. Birçok dalda kaliteli eğitimler sunan Saylor Academy, kullanıcılarına uluslararası geçerliliğe sahip sertifika imkanı da sunmaktadır. Ağırlıklı olarak üniversitede verilen dersleri içeren sitede, İngilizce olarak yurt dışında verilen birçok derse ulaşabilirsiniz.

 

 

SAYLOR ACADEMY SİTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Saylor Akademi, öğrenmek isteyen herkese ücretsiz ve açık çevrimiçi kurslar sunmak için 2008 yılından beri çalışan kar amacı gütmeyen bir girişimdir. Her biri şu anda mevcut olan – programınıza göre ve ücretsiz olarak kolej ve profesyonel seviyelerde yaklaşık 100 kurs sunuyor.

saylor-academy

 

Kariyer gelişimi, derece tamamlama, mesleki gelişim veya daha gündelik öğrenme arıyorsanız, sizin için birçok kurs bulunmaktadır. Saylor Akademi’de modern, dijital tamamlama sertifikaları kazanabilirsiniz; ortak okul ağı aracılığıyla öğrenimsiz yüksekokul kredisi kazanmak; hatta düşük maliyetli, uygun bir lisans programı bile başlatabilirsiniz.

Daha önce açık çevrimiçi kurslar aldıysanız (bunları “MOOC” olarak biliyor olabilirsiniz), işlerin Saylor Academy sitesinde biraz farklı işlediğini göreceksiniz.

Öğrenme materyalleri, uzman eğitimciler tarafından bir dizi ücretsiz ve açık çevrimiçi kaynaktan derlenmiştir. Üniversite sınıfında öğrenebileceğinize mümkün olduğunca yaklaşan, kendi hızınızda bir öğrenme deneyimi tasarlamaya odaklanıyoruz. Sertifikalarımız ücretsizdir, kurslarımız her zaman hizmetinizdedir ve son teslim tarihleri kontrolünüz altındadır.

Sitede kimya, işletme, makale yazımı, zaman yönetimi, iktisat, mühendislik, yapay zeka, nesnelerin interneti gibi çeşitli alanlarda yüzlerce ders bulunmaktadır. Profesyonel yazım dersini aldık ve gayet memnun kaldık. Görüntü kalitesi, ses kalitesi, ders içeriği ve ek materyaller gayet iyiydi. Ayrıca sertifikamız hemen sistemden oluşturulup tarafımıza gönderildi. Tavsiyemiz Saylor Akademi web sitesini mutlaka inceleyin!

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı