Blog

NBA Tarihindeki Tüm Maçlar Ücretsiz Erişime Açıldı

nba-tarihi-izle

Koronavirüs salgını ciddiye alınması gereken bir konu. Ölüm oranı düşük çıktığı için korkmadığını ifade edenler olsa da insanlar istatistik değildir. Bir yakınınızın canı yanarsa, tüm istatistikler sizin için önemsiz olur. Bundan dolayı, iş durumu sebebiyle çıkmak zorunda olan insanlara dikkat etmesini, geri kalan herkese de evde kalmasını tavsiye ettiğimiz bu günlerde, evde kalmaya bir teşvik de NBA yönetiminden geldi. Koronavirüs sebebiyle NBA League Pass hizmetini 30 gün ücretsiz sunan NBA, normalde deneme sürümü başlatırken yapmak zorunda olduğunuzun aksine bu işlem için kredi kartı da istemiyor.

 

Kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza açılan ekrandan “Start Free Preview” tuşuna tıklıyorsunuz.

 

Sonrasında sizi yönlendirdiği alanda bireysel olan paketin (üst taraftaki) “Start Free Trial” tuşuna tekrar tıklıyorsunuz.

 

Akabinde karşınıza çıkan alanda ya kayıt oluyorsunuz ya da mevcut bir kaydınız varsa giriş yapıyorsunuz.

 

Girişin ardından kupon ve ödeme ekranı açılıyor, bu aşamada kupon alanına “WATCH30” kodunu girdikten sonra kabul edilmesini bekliyorsunuz.

 

Kısa süre içinde otomatik olarak kredi kartı kısmı ekrandan gidiyor. Sonrasında onaya basarak bu hizmete kaydınız oluşuyor.

 

Kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sonrasında ise ister mobil uygulama indirip ister internet sitesinden girip; bilgisayar, tablet veya telefonlarınızdan maçlara erişim sağlayabilirsiniz. Bu paket ile birlikte 7 günlük NBA TV arşivine ve son iki sezonun tüm maçlarına erişim hakkı kazanıyorsunuz. NBA’in orijinal yayın kanalı olmasından dolayı maçların yüksek görüntü kalitesinde olduğunu söylemeye gerek yoktur sanırım. Sizler için maç tavsiyesi içerikleri de oluşturacağız, ancak şimdiden herkese keyifli seyirler.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı