BlogOnline Kaynaklar

Koç Akademi 12500 Eğitim Videosunu Ücretsiz Kullanıma Açtı

Ülkemizde özellik uzaktan eğitim sürecinin yapıldığı bugünlerde Koç Holding’ten eğitime büyük jest geldi.12 binden fazla eğitim ve içeriğe sahip online eğitim platformu Koç Akademi ücretsiz olarak tüm Türkiye’nin hizmetine sunuldu. Peki Koç akademi nedir ? Nasıl giriş yapılır?

Bugüne kadar Koç Topluluğu çalışanları ve ailelerinin gelişimi için kullanılan online eğitim platformu Koç Akademi ücretsiz olarak tüm Türkiyenin kullanımına ücretsiz açıldı.Koç akademide bir çok eğitimin yanında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili kapsamlı ve güvenilir içeriklerin bulunduğu özel bir bölümde yer alıyor.

KOÇ AKADEMİYE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Koç Akademi, teknolojiden kişisel gelişime, sağlıklı yaşamdan aileye ve hobilere kadar binlerce video eğitim içeriğini bir arada sunan, sadece Koçlular ve ailelerine özel bir online video eğitim platformudur. Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından Koçlulara özel olarak sunulan Koç Akademi’ye dilersen 3 aile yakınını da üye yapabilir, tüm eğitim içeriklerinden faydalandırabilirsin.

Koç Akademi’nin yepyeni içeriklerine sadece web’ten değil, app’ten ve tabletten, kısacası dilediğin her yerden kolayca ulaşmak için, App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsin.

Ücretsiz olarak sunulan ve 12 binden fazla içeriğin bulunduğu platformda; veri tabanı yönetimi, animasyon teknikleri ve web sitesi oluşturma gibi bilişim teknolojileri eğitimlerinin yanı sıra zaman yönetimi ve etkili iletişim gibi kişisel gelişime yönelik çok sayıda eğitim de bulunuyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu