Eğitim Burs Duyuruları

Google 126 Online Eğitimini Ücretsiz Erişime Açtı

google-ucretsiz-kurs

İşinizi büyütmenize veya kariyerinize hızlı bir başlangıç ​​yapmaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi ücretsiz öğrenme içeriğini keşfedin. Tek tek modüller seçerek öğrenebilir ya da tüm kursu baştan sona alabilirsiniz.

Google Ücretsiz Çevrimiçi Kurslar 2020 artık dünyanın dört bir yanından tüm başvuru sahiplerine açıktır. Ücretsiz Sertifikalı Google Çevrimiçi Kursları mevcuttur.

 

KURSLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ücretsiz çevrimiçi google kursları için ücret talep edilmez. Herkese açık olan çevrimiçi google kursları ve Google’ın bazı Kurslarında bulunan Ücretsiz Sertifikalar. Google Ücretsiz Kurslar, trend fırsatları ve Google’dan Ücretsiz olarak nasıl kazanabileceğinizi öğrenmenize olanak tanır.

Öğrenme söz konusu olduğunda, sonunda, İşler, İş Dünyası veya Serbest Çalışan olarak Biraz Para Kazanmak istediğiniz anlamına gelir. Çalışmalarınızı finanse etmek için yeterli paranız yoksa, google ücretsiz kursları, İş Fırsatları ve diğer Ücretsiz Kursları öğrenmek için en iyi fırsatlardan biridir. Google Sertifikasına Hazır Olun

 

Çevrimiçi Google Kursları Ücretsiz Avantajlar

Ücretsiz Kısa Çevrimiçi Kurslar

Kayıt Ücreti Gerekmez.

Sınırsız erişim

Mevcut Videolar

Ücretsiz Tanınan Sertifika

Ücretsiz Evden Öğrenin

Google ile Dijital büyüme ile işinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda eğitim alabilirsiniz.

 


3 Yorum

3 Comments

 1. Erol

  21 Nisan 2020 at 18:16

  Kurslar ücretsiz değil. Sadece 7 günlük deneme süreleri ücretsiz sonra fiyatları değişiyor. 49 abd doları aylık. Google değil coursera nin kursları var ve ücretli

  • burak

   19 Temmuz 2020 at 14:49

   teşekkürler kardeşim bilgilendirme için.

   • abproje

    19 Temmuz 2020 at 19:21

    Ne demek rica ederim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı