BlogKişisel Gelişim & Verimlilik

Kadınlar Günü Hediyeleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınların önemini ve değerini vurgulamak, haklarını dile getirmek ve onların saf sevgilerine karşılık güzel bir kutlama yapabilmek adına dünya genelinde kutlanan en özel günlerdendir. Kadınların siyasi ve sosyal haklarının benimsenmesi ve savunulmasını amaçlayarak düzenlenen bu gün, Türkiye’de ilk olarak 1921 yılında kutlanmıştır. 8 Martın kutlanılması, kadının ezildiği, haklarının görmezden gelindiği, gereken değerin ve saygının gösterilmediği toplumlarda bilinç uyandırmak adına oldukça başarılı ve önemlidir. Böylesine kıymetli bir günde annenize, kız kardeşinize, eşinize, sevgilinize, kız arkadaşınıza, öğretmeninize, iş arkadaşlarınıza kısaca hayatınızda yer alan her kadına, duyduğunuz saygı ve değeri içten bir şekilde ifade edebilmek ve kutlamak sizler için büyük bir şans oluyor. Kadınlar gününü en güzel şekilde kutlamanızı sağlayacak hem de bugünün önemini yansıtacak onlarca deneyim hediyesi Bodo.com’da! Kadınların narin, hassas bir o kadar da güçlü ruhlarına hitap eden deneyim ve izlenim hediyeleri ile duygularınızı bütün berraklığı ile yansıtın! 8 mart hediyeler vermek için sizce de en önemli günlerden değil mi? O halde Bodo’ya gelin.

8 Mart hediyeler

İnsan değer verdiği ve saygı gösterdiği herkese hassasiyet ve sevgi ile yaklaşır. Neyseki binlerce yıldır belli toplumlarda süregelen erkek üstünlüğü algısı yerini eşitliğe bırakmakta. Böyle zamanlardan geçmiş kadınlar için de bu gün, oldukça önemli ve gereklidir. Hediyede devrim yapan Bodo, size ve sevdiklerinize özel, her yaşa zevke ve bütçeye uygun en yaratıcı kategorilerle oluşturulmuş deneyim hediyelerini özenle sunuyor. Her kadının hayallerini süsleyebilecek, özgürlüğü dibine kadar hissedebilecek ve en derin mutluluklarını gün yüzüne çıkarabilecek, ‘’Uçuşlar’’ kategorisi hediyeleri. Kadınların vazgeçilmez olgusu ‘’Romantik’’. Evinde, işyerinde, sokakta, çarşıda her yerde emek ve azimle çalışan kadınlara bu özel günde manidar bir mola, ‘’SPA ve Masajlar’’. Dinlenmek ve eğlenmek herkesin hakkı, ‘’Tatil’’.  Her hediye bir anlam taşır ancak taşıdığı anlamı ona yükleyecek olan sizlersiniz, en derin duygularınızı ve minnetinizi yaşamınızı süsleyen anılar oluşturacak hediyeler ile sunun, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Aktivite’’. Yaşamınızın kaynağı kadınlara, suyun şeffaf neşesini hediye edin, ‘’Su Aktiviteleri’’. Hayatta sevmeyi ve sevilmeyi ilk öğrendiğiniz kişi anneleriniz yani kadınlar, dünyadaki en naçizane olgunun sevgi olduğunu da öğretenlerdir. Her şartta durmadan, yılmadan çabalayan emek veren ve sevmeyi de ihmal etmeyen kadınlara Bodo.com ayrıcalığı ile eşsiz deneyimler yaşatın! https://bodo.com/tr/ 

8 Mart Hediye fikirleri

Eşinize büyük bir hassasiyetle duyduğunuz sevgi ve aşkın büyüklüğünü 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde sunacağınız, bodo ayrıcalıklı, hoş hediyeler ile ifade edin. ‘’İki Kişi için At Gezisi’’, ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’, ‘’Mix Masajı’’. Sevgilinize İstanbul’un eşsiz güzelliğini bir de kuş bakışı göstermek ister misiniz? ‘’İstanbul Üzerinde Küçük Uçak Turu’’. Hayatınızda ki en değerli kadınlardan birisi olan annenize manidar ve özel bir hediye, ‘’Özel Yelkenli Yat Turu’’. Canınız gibi sevdiğiniz kız kardeşinize güzel bir sürpriz yapın, ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyi’’. Kız arkadaşlarınıza birlikte kadınlar gününde eğlenceli bir teklif sunabilirsiniz; ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’. Birbirinden yenilikçi ve yaratıcı deneyim hediyeler Bodo.com’ da sizleri bekliyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu