Erasmus+Erasmus+ Gençlik

İspanya Gençlik Değişimi Projesi

İspanya’nın Asturias şehrinde 13/09/2023- 21/09/2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan İspanya Gençlik Değişimi Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Avrupa’nın Dijital On Yılı’na göre, 2030 için dijital hedefler: “Avrupa, insan merkezli, sürdürülebilir ve daha refah bir dijital gelecekte işletmeleri ve insanları güçlendirmeyi amaçlamaktadır.” Bu nedenle, projemiz, Gençlik Çalışması’nın güncel gelişmelerle adımı tutması açısından hayati önem taşır ve sonuç olarak, Gençlik Çalışanlarını dijital alanın kullanımını en üst düzeye çıkarabilecek becerilerle donatarak, onları değişen dünyamızda başa çıkabilecek ve daha büyük bir etkiye sahip olabilecek şekilde daha iyi donanımlı hale getirecektir. İspanya Gençlik Değişimi Projesi ile kırsal ortamlarda girişimciliğin faydalarının keşfedilmesi  yaratıcı düşünme  ve yönetim  becerileri üzerinde çalışılacaktır. Projede katılımcı ülkelerin farklı toplumlarındaki sorunları analiz etmek ve  toplumun refahı için kırsal girişimciliğin önemini vurgulamak amaçlanmaktadır. Çok kültürlü bir ortam aracılığıyla yansıtma, tartışma, anlama, rasyonel düşünme ve kişisel gelişim, kişisel projeleri uygulamak için ağ oluşturma ve işbirliklerini artırmayı hedeflemektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

“Albergue Los Avellanos” adlı yerde konaklama sağlanacaktır. Konaklama için bir uyku tulumu gereklidir, ayrıca yağmurluk, rahat kıyafetler, sırt çantası, havlu, mayo, yeniden kullanılabilir su şişesi getirmeyi unutmayın. Diğer tüm masraflar proje kapsamında karşılanacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

  • 18-30  yaşları arasındadır,
  • Ortak kuruluşlara üyeler, daha önce ortak STK’lar tarafından yürütülen proje ve faaliyetlerde yer almış veya proje konusuyla ilgilenen yerel toplulukların üyeleri,
  • İngilizce seviyeleri minimum A2 düzeyinde olan – bağımsız kullanıcı, sertifika, diploma, karne, tavsiye vb. ile kanıtlanacak,
  • Proje sürecine aktif olarak dahil olacak, proje konusuna uygun ve ilgili bireylere sahip olmak,
  • Proje tarihleri yakın olduğu için yeşil pasaportlu ve geçerli vizesi olan katılımcılara açıktır.

Proje kapsamında sadece başvurusu olumlu olanlara e-posta gönderilecektir.

Proje Yeri: Asturias, İspanya

Proje Faaliyet Tarihi:13/09/2023- 21/09/2023

Son Başvuru Tarihi:12/08/2023(23:59)

Proje Sahibi: Proactivefuture, Young Future

 


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu