BlogYurt Dışı Eğitim

International Volunteer HQ Programı

International Volunteer HQ (IVHQ), yıl boyunca 50’den fazla destinasyonda fırsat sunan, kullanıcılar tarafından en yüksek puan alan programlara sahip dünyanın en güvenilir ve ücretli yurt dışı gönüllülük programı kuruluşudur.

IVHQ yurtdışına 110.000’den fazla gönüllüye hizmet verdi ve binlerce gönüllünün anlamlı maceralarını desteklemek için 12 yılı aşkın deneyime sahip.

Gönüllü uzmanlarla seyahat ederek, bir amaçla seyahat edecek, bir topluluk hakkında daha derin bir anlayış kazanacak, bir etkiye sahip olacak ve hayatınızı değiştireceksiniz. Günlük sadece 10 ABD Dolarından başlayan program ücretleri ve en iyi güvenlik sicili ile IVHQ, dünyanın en popüler gönüllü organizasyonu ve anlamlı seyahatleriniz için en akıllı ortaktır.

Eğitim, Çocuk Bakımı, Tıp, Kaplumbağa Koruma, Toplum Geliştirme, İnşaat ve Yenileme ve Yaban Hayatını Koruma gibi çok çeşitli fırsatlar kapsamında uygun fiyatlı, topluluk odaklı projelerimizden geri dönmeyi seçebilirsiniz.

1 haftadan 24 haftaya kadar, gönüllü seyahat hayalleriniz dünya çapında 50’den fazla destinasyonda gerçeğe dönüşebilir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Gönüllü olabileceğiniz ülkeler;

Orta Amerika: Kosta Rika, Guatemala, Meksika

Karayipler’de gönüllü olun: Porto Riko, Belize, Jamaika

Güney Amerika’da gönüllü: Arjantin – Buenos Aires, Arjantin – Cordoba, Brezilya, Kolombiya – Bogota, Kolombiya – Cartagena, Ekvador – Quito, Ekvador – Santa Elena, Peru – Cusco, Peru – Lima

Avrupa’da gönüllü: Belçika, Yunanistan, İtalya, Portekiz, Romanya, İspanya, Hırvatistan

Afrika’da gönüllü: Gana, Kenya, Madagaskar, Fas, Fas – Marakeş, Güney Afrika, Güney Afrika – Masa Görünümü, Tanzanya, Uganda, Victoria Şelaleleri, Zambiya

Asya’da gönüllü: Bali – Ubud, Bali – Lovina, Kamboçya, Çin, Hindistan – Delhi, Hindistan – Kerala, Endonezya, Laos, Nepal, Filipinler, Sri Lanka, Tayland, Vietnam – Ho Chi Minh, Vietnam – Hua Hin

Pasifik’te gönüllü olun: Fiji, Yeni Zelanda, Avustralya

Orta Doğu’da Gönüllü: Ürdün

IVHQ ilk temas noktanızdan gönüllü programınızı bitirdiğiniz ana kadar bizden özel destek ve hizmet alacaksınız. Kayıtlı bir IVHQ gönüllüsü olduğunuzda, yolculuğunuza hazırlanmanıza yardımcı olmak için My IVHQ hesabınızdaki bir dizi katma değerli özelliğe anında erişim elde edeceksiniz. Bu özellikler arasında interaktif gönüllü eğitim, bilgi kitapçıkları ve evden çıkmadan önce yapmanız gereken önemli şeyleri hatırlamanıza yardımcı olacak kontrol listeleri bulunur. IVHQ Program Yöneticiniz, program düzenlemelerinizi yapmaktan ve deneyiminize hazırlanmanıza yardımcı olmaktan doğrudan sorumludur. Program hedefinize ulaştığınızda, yerel ekibimiz programınızdan ayrıldığınız güne kadar ana iletişim noktanız olacaktır. IVHQ Program Yöneticiniz bu aşamada ikincil bir destek katmanı haline gelirken, sizinle e-posta yoluyla iletişim halinde kalacağız ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa erişilebilir olacağız.

Örnek Program;

Arjantin

2 weeks $640
3 weeks $795

Neleri kapsıyor

  1. 24/7 ülke içi destek
  2. Havaalanından alma
  3. Program oryantasyonu
  4. Gönüllü yerleştirme
  5. Konaklama
  6. Yemekler
  7. Dil derslerinde indirimler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu