Blog

İdenfit Denetim Yönetimi Yazılım Modülü

idenfit

İdenfit, büyüklü, küçüklü birçok firma ve sektöre parmak izi ve yüz tanıma sistemleri ile çalışanlarını tanımlayabilme, izleyebilme, ölçümleyebilme ve takip edebilme olanakları sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir.

Çalışanlarınızı tanımladıktan sonra işe giriş-çıkış –  mesai bilgilerini alabilir, takip edebilir, performans ve verimliliklerini ölçebilirsiniz. Üstelik bu kadar kapsamlı iş gücü yönetimini yapmak için farklı farklı yazılımlar kullanmak zorunda kalmazsınız. İş gücü yönetiminde ihtiyacınız olan her şey tek bir panelde toplanmıştır. İnsan Kaynakları Yönetimi, İzin Yönetimi, Zaman Yönetimi, Güvenlik Yönetimi Görev Yönetimi ve Denetim Yönetimi gibi daha birçok modüle sahiptir. İhtiyaç durumunuz ve şirket yapınıza göre size uygun tek bir modül kullanabileceğiniz gibi, yine ihtiyacınız dahilinde birbirine entegre olacak şekilde birkaç modülü birlikte kullanabilirsiniz.

Özellikle hizmet sektöründe denetimlerin çok sıkı tutulması gerekmektedir. Yöneticiler sürekli personellerin başında olamadıkları için çoğu zaman problemler yaşanmaktadır. Çünkü denetimin yetersizliği, denetimde yönetim noktasındaki boşluklar çalışanların özensizliği için alan açmaktadır.

İdenfit Denetim Yönetimi Modülü, hemen hemen tüm sektörlere, özellikle hizmet sektörüne bu noktada yardımcı olmaktadır.

Görev ve Personel Denetim Modülü

idenfit Denetim Modülü, yapılan görevlerin esnek soru tipleri ile puanlama veya evet-hayır cevapları üzerinden değerlendirildiği bulut tabanlı denetim modülüdür. Yöneticiler oluşturdukları denetim maddelerini çalışanlar ile paylaşır, çalışanlar görevlerini yerine getirdiklerinde bunu fotoğraf veya video ile gösterebilir, yöneticiler bunu anlık olarak görebilirler. Görevlerin yapılış şekline göre puan verebilir veya yalnızca yapıldı mı? gibi maddelerin evet veya hayır cevapları üzerinden kontrol edebilirler.  Böylece, yapılan işin veya hizmetin kalitesini kontrol edebilir ve iyileştirme yapabilirler.

 

is-gucu-yonetimi

Denetim Yönetimi Modülünde Öne Çıkan Bazı Özellikler;

  • Yöneticilerin web üzerinden personellerine yetki atayabildiği, personel bilgilerini yönetebildiği, denetim kurallarını esnek bir şekilde tanımlayabildiği modüldür.-
  • Denetim kuralları fotoğraf, video, ses ve benzeri eklerle desteklenebilir.
  • Personeller mobil uygulama üzerinden özel oluşturulan denetim görevlerini görebildikleri gibi kendi üzerlerine alabilecekleri genel denetim görev listesini de görebilir ve takip edebilirler.
  • Personel, denetim planını takvim üzerinden takip edebilir.
  • Yöneticiler mesaj alanı ile personelleri ile iletişim kurabilirler.
  • Hareketler alanı, personellerin geçmiş tüm görevlerinin tarihsel olarak kaydının tutulduğu alandır.
  • Beklenmedik olaylar sonucunda sahada oluşan problemlerin çözümü için oluşturulan görevler “problemler” alanında listelenir.

Rutin Görevler

Belirli periyotlar ile tekrarlanması gereken denetimlerdir.

Sürekli Görevler

Yönetici, dilerse süre ya da zaman aralığı belirtmeksizin

denetimler oluşturabilir.

Anlık Görevler 

Rutin olmayan, anlık olarak oluşturulan denetim tipidir.

Esnek Raporlama

Özel filtreleme özelliği sayesinde esnek denetim raporları alınabilir.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı