BlogOnline Kaynaklar

En İyi Müzik Dinleme Programları

Müzik Dinleme Programları, kullanıcılara bir kolaylık ve keşif dünyası sunarak, insanların en sevdikleri sanatçıları kolay ve hızlı bir şekilde dinlemelerine olanak tanır. Bunun yanı sıra, dikkatinizi çekmek için yarışan karaoke, klasik müzik, podcast’ler ve sesli kitaplar gibi çok sayıda ekstra özellik var.

Etrafta alışveriş yapıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken iki ana şey aylık maliyet ve bağlantıdır. Hizmetlerin çoğu, yaklaşık 100 milyon parça içeren müzik kataloglarına sahiptir ve birden fazla cihazdan akış yapmanızı sağlar.

Spotify, Apple Music, Amazon Music ve YouTube Music dahil olmak üzere en büyük isimlerin yanı sıra Tidal, Qobuz, Deezer ve Pandora Premium gibi daha küçük firmaların özellikleri ve fiyat performans oranlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri için Tıklayınız

En İyi Müzik Dinleme Programları

Spotify

Spotify, müzik yayıncılığında devrim yaratan bir uygulama ve tartışmasız en çok tanınan müzik dinleme programıdır. Discover Weekly çalma listesi de dahil olmak üzere küratörlüğünde bir dizi müzik keşif hizmeti sunuyor. Hizmet ayrıca müzik dışı içeriğini podcast’lere doğru artırdı, podcast açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Eğlenceli olması, kullanımı kolay bir arayüze sahip olması, kapsamlı bir katalog ve en iyi cihaz uyumluluğu Spotify’ı diğer uygulamalardan ön plana çıkarıyor. Spotify ayrıca en iyi ücretsiz katmanı sunar: Tek kuruş ödemeden veya kredi kartı numarası vermeden milyonlarca parçayı dinleyebilir ve hatta Spotify Connect’i çok sayıda Wi-Fi cihazına aktarabilirsiniz. Tabii ücretsiz versiyonda kısıtlamalar ve reklamların olduğunu da unutmayın.

Spotify Kullanmak için Tıklayınız

Apple Music

Apple Music, 100 milyon parça ve hem iOS hem de Android uyumluluğu da dahil olmak üzere paranızın karşılığını fazlasıyla sunabiliyor. Hizmet, aboneler açısından Spotify’dan sonra ikinci sırada yer alıyor, ancak rakibini önemli bir açıdan geride bırakıyor. Evet, yüksek çözünürlüklü, kayıpsız, uzamsal ses albümlerine ve ayrıca ücretsiz olarak yeni bir klasik müzik uygulamasına sahiptir. Apple Music mobil cihazlarda gayet iyi ancak bir bilgisayarda masaüstünde Apple Music kullanacaksanız Spotify kadar akıcı bir uygulamaya sahip değil.

Apple Music Kullanmak için Tıklayınız

Youtube Music

YouTube Müzik, Google Play Müzik’in halefidir ve ayda belirli bir ücret ödeyerek reklamsız YouTube Premium’a kaydolursanız YouTube Müzik’i ücretsiz alırsınız. İyi haber şu ki, YouTube Müzik çoğunlukla etkileyici bir hizmettir (256 kbps’lik daha düşük bit hızı biraz can sıkıcı olsa da), ancak Google, kullanıcıların yeni parçalar yüklemesine olanak tanıyan selefinin müzik dolap sistemini korumuştur. YouTube Müzik, Google Play Müzik’ten daha temiz bir arayüz ve aralarından seçim yapabileceğiniz 60 milyondan fazla parça sunuyor. YouTube Music, oynatma listeleri yerine, durmadan çalan ve sık sık güncellenen, iyi seçilmiş radyo istasyonları sunar. YouTube müzik kliplerinden oynatma listeleri oluşturma yeteneği de onu değerli bir seçenek haline getiriyor.

Youtube Music Kullanmak için Tıklayınız

Deezer

Milyonlarca şarkı, podcast ve radyo kanalını dinle. Müzik uygulamamızı tüm cihazlarında kullan. Temel ve ayrıcalıklı özellikleri keşfet. Flow, yapay zekanın gücünü kullanarak moduna göre tüm favorilerini ve yeni keşifleri içeren sonsuz bir miks sunar. Çevrimdışı dinlemek için müziğini ve podcast’lerini indir ve veri tasarrufu yap. 90 milyondan fazla şarkı, çalma listesi, podcast ve radyo kanalından oluşan kataloğun keyfini çıkar. Yeni çıkan müzikleri ve trend olan albümleri keşfet ve kendi kitaplığını oluştur.

Deezer Kullanmak için Tıklayınız

Fizy

fizy Premium ile milyonlarca şarkı, video klip ve podcastler reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde seninle! Üstelik Turkcell’liysen, fizy uygulamandan müzik dinlerken fizy’e ozel internet paketini kullanırsın. Ayrıca dinlemek istediğin listeleri önceden indirip, internetin yokken bile kesintisiz dinleyebilirsin. Fizy ilk 3 ay ücretsiz! Diğer platformlar kadar geniş bir şarkı arşivi olmasa da yerli pop ve trendler konusunda başarılı işler çıkarıyor.

SoundCloud

Soundcloud, müzik dünyasının en gözde uygulamaları arasında yer alıyor. Bu müzik programı ile en güzel şarkı listelerini oluşturabilir, müzik keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Soundcloud sitesinde aiff, wave, flac, ogg, mp3 ve acc ses formatları sorunsuz bir şekilde desteklenir. Bu sayede aradığınız her müziğin farklı formatlarına kaliteli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

SoundCloud için Tıklayınız

MYT Müzik

Hem Android’lerde hem de iOS’larda bulunan MYT Müzik uygulaması da diğer müzik uygulamaları gibi premium sürümünün yanı sıra ücretsiz kullanabileceğiniz sürüme de sahiptir. Tek tık ile bedava müzik indirebileceğiniz en basit ve en hızlı uygulama. Sade bir ara yüze sahip olan uygulama basit bir tasarıma sahip. Telefonumuza yüklediğimiz bütün müzik ve ses dosyalarına bu uygulama ile erişebiliyoruz. Eğer telefonunuzda kalabalık bir müzik listesi bulunuyorsa oynatma listesi oluşturarak da müziklerinizi gruplandırabilirsiniz.

MYT Android

MYT Müzik IOS


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu