Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Çekya Prag Erasmus+ Eğitim Kursu

Volunteering Beyond Borders – Creating partnerships for European Solidarity Corps projects involving neighbouring partner countries Çekya Prag Erasmus+ Eğitim Kursu

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Etkinlik Adı Volunteering Beyond Borders – Creating partnerships for European Solidarity Corps projects involving neighbouring partner countries
Etkinlik Şehir / Ülkesi   Prag / Çekya
 Etkinlik Tarihleri 25 – 29 Haziran 2023
Son Başvuru Tarihi 12 Nisan 2023
Gönderilecek Katılımcı Sayısı
4
Etkinlik Dili
İngilizce
Hibe Desteği
Avrupa Dayanışma Programı Ağ Kurma Faaliyetleri (ESC – NET) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.
Genel Bilgi Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres: Eğitim ve İş Birliği Faaliyetleri (TCA) ve ESC Ağ Kurma Faaliyetleri (ESC-NET)
Etkinliğe Özel Bilgi
Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir.
 
Sorularınız İçin
esc@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu