Blog

Cambridge Üniversitesi Kütüphanesini Online Erişime Açtı

cambridge-online

Dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri olan İngiltere Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi, ders kitaplarını ücretsiz erişime açtı

Dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri olan İngiltere Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi, ders kitaplarını, koronavirüs salgını nedeniyle evinde olanlar için ücretsiz olarak tüm dünyaya açtı.

İnternet üzerinden ücretsiz şekilde eğitim alınabilen kütüphanede, sesli, videolu ve metin olarak sunulan içerikler arasında edebiyattan sanata, işletmeden felsefeye birçok alanda ders var.

 

KÜTÜPHANEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İçerikler indirilemiyor fakat çevrimiçi olarak girilip istenilen dersler seçilip eğitime katılınabilir.

Üniversite kütüphanesi tarafından yapılan açıklamada, şöyle denildi:

“Dünyanın dört bir yanındaki öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, araştırmacılar; kurumlarımıza hizmet sağlamak için sağlam planlarla, sizi desteklemek için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Ekiplerimizle durumu değerlendirmek için her gün toplanıyor ve her zamanki gibi işe devam etmek için sağlayıcılarımızla yakın bir çalışma yürütüyoruz.”

Tüm dünyaya yayılan ve pandemi ilan edilen koronavirüs salgını nedeniyle 55 kişinin yaşamını yitirdiği İngiltere’de vaka sayısı bin 954’e yükselmişti.


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı