Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Antalya Erasmus+ Gençlik Projesi Tüm Masraflar Karşılanmaktadır

Türkiye Antalya Erasmus+ Gençlik Projesi 15/10/2023 – 22/10/2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Türkiye Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

D.E.A.L in Europe, gençlik çalışanlarını kişisel gelişim alanında kendi iş fırsatları ve dijital girişimcilik konularında çalışmak için gereken bir dizi ICT becerisi (Bilgi ve İletişim Teknolojileri) ile “donatmayı” amaçlayan uluslararası bir projedir. Dijital Girişimcilik ve Liderlik Avrupa’da (D.E.A.L in Europe), gençlik çalışanlarını kişisel gelişim alanında kendi iş fırsatları ve dijital girişimcilik konularında çalışmak için gereken bir dizi ICT becerisi ile “donatmayı” amaçlayan uluslararası bir projedir. D.E.A.L in Europe, Eğitim ve Öğretimde İşbirliği için Avrupa Birliği Çerçevesi 2020 (ET2020) stratejik bir hedefini yansıtmaktadır. Bu hedef, temel yeteneklerin kazanılmasını desteklemektedir ve bunlardan biri dijital yeterliliktir (bilgi toplumu teknolojilerinin (ICT) kendinden emin ve eleştirel bir şekilde kullanımı ve temel bilgi ile iletişim teknolojilerinde (ICT) becerileri).

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Başarılı bir proje, ekip veya şirket başlatmak için gerekli kişisel ve profesyonel becerileri öğrenmek,

Takım çalışmasının, uluslararası vizyonun, disiplinler arası uygulamanın ve problem çözmenin iyi uygulamalarını teşvik etmek,

Yenilik ve yaratıcı süreçlerin iş dünyasının her alanında nasıl somut eylem ve hedeflere çevrilebileceğini, her zaman kurumsal sosyal sorumluluk prensiplerine saygı göstererek,

Mevcut iş ortamında ICT’lerin rolünü kapsamlı bir şekilde anlamak,

Eleştirel düşünmeyi, analitik, pratik becerileri ve liderlik becerilerini teşvik etmek,

Başlangıç işletmeleri için kapsamlı iş planları ve stratejik iletişim yönetimi nasıl geliştirileceğini öğrenmek.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Katılım ücreti yoktur. Konaklama ve Yemek Erasmus+ programı kapsamında, proje başlangıç ve bitiş tarihi boyunca (15 Ekim’in erken sabahından 22 Ekim’in öğlene kadar) konaklama sağlanmaktadır. Erken gelen ve geç dönen katılımcılar, proje mekanında konaklayabilirler (proje ekibi zamanında bilgilendirilirse), ancak ek günler için ücreti katılımcıların kendileri ödemelidir. Erasmus+ programı kapsamındaki proje fonu, üç öğün yemeği ve kahve aralarını kapsamaktadır.

Seyahat iadesi Türkiye – 4 katılımcı -20EUR / katılımcı

KATILIMCI PROFİLİ

Gençlik çalışanları, Eğitmenler, Gençlik liderleri, Gençlik koçları

Proje Yeri: Antalya, Türkiye

Proje Faaliyet Tarihi: 15/10/2023 – 22/10/2023

Son Başvuru Tarihi: 01/09/2023

Proje Sahibi: Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği (LİDOSK) & Kulan Organisation (Youth NGO)


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu