İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

Amazon Türkiye Yüksek Maaşla Personel Alıyor! 15 Farklı İş İlanı

Amazon Türkiye Yüksek Maaşla Personel Alıyor! 15 Farklı İş İlanı Amazon çalışanlarını ekipler ve coğrafyalar arasında birleştiren şey, hepimizin müşterilerimizi memnun etmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için çabalıyor olmamızdır.

Misyonumuzun kapsamı ve ölçeği, bizi farklı bakış açıları aramaya, becerikli olmaya ve belirsizlik içinde gezinmeye itiyor. Asla mümkün olmadığı düşünülen şeyleri icat etmek ve sunmak kolay değil, ancak bu zorluğu her gün kabul ediyoruz.

Müşterilerimiz adına birlikte çalışarak, her seferinde geleceğin yenilikçi bir ürününü, hizmetini ve fikrini inşa ediyoruz. Meydan okumaya hazır mısınız? Gelin, geleceği bizimle inşa edin.

Amazon’un avantajları konuma, düzenli olarak planlanmış çalışma saatlerinizin sayısına, çalışma süresine ve mevsimlik veya geçici istihdam gibi iş durumuna göre değişebilir.

Amazon Türkiye Yüksek Maaşla Personel Alıyor! 15 Farklı İş İlanı

Operations Manager, Turkey Operations İş İlanı için Tıklayınız

Senior Manager Public Policy – Turkey, TR Public Policy İş İlanı için Tıklayınız

IT Manager İş İlanı için Tıklayınız

Area Manager, Fulfillment Center Operations İş İlanı için Tıklayınız

Key Account Manager İş İlanı için Tıklayınız

Senior Vendor Manager, Amazon Turkey İş İlanı için Tıklayınız

HR Business Partner (Onsite) İş İlanı için Tıklayınız

Senior HR Business Partner (Onsite) İş İlanı için Tıklayınız

Sales Manager , Domestic Sales İş İlanı için Tıklayınız

AWS Customer Service Manager İş İlanı için Tıklayınız

Senior Technical Account Manager (EMEA) İş İlanları için Tıklayınız

IT Support Eng I (ONS), IT Services İş İlanı için Tıklayınız

Inventory Control and Quality Assurance (ICQA) Lead İş İlanı için Tıklayınız

Technical Customer Support Specialist İş İlanı için Tıklayınız

BT Yöneticisi İş İlanı için Tıklayınız

Sağlık

Tıbbi plan seçeneklerimiz, siz ve uygun aile üyeleriniz için doğru sağlık sigortası kapsamını seçme esnekliği sağlar. Sağlık Tasarruf Hesabı (çalışan ve işveren katkılarıyla) ve bölgenizdeki en iyi bakım için birden fazla ağ sağlayıcısı dahil olmak üzere çeşitli planlardan birini seçin. Ayrıca Diş ve Görme planlarına ve ayrıca sağlık ve bağımlı bakım için Esnek Harcama Hesaplarına kaydolabilirsiniz.

Finansal güvenlik

Amazon’un 401(k) planı, uzun vadeli birikimleriniz için tazminat erteleme fırsatı sunar ve bir şirket eşleşmesi içerir. Plan, finansal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli yatırım seçenekleri sunar.
Şirket tarafından ödenen temel Hayat ve Kaza Sonucu Ölüm ve Parçalanma Sigortası ile siz ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişiler için ek teminata kaydolma seçeneği.
Şirket tarafından ödenen Kısa Vadeli ve Uzun Vadeli Sakatlık.
Kısıtlanmış Stok Birimleri (RSU’lar)
Amazon’da çoğu çalışan, Kısıtlı Stok Birimlerinin verilmesi ve devredilmesi yoluyla şirketin sahibi olma olanağına sahiptir. Amazon, tüm çalışanlar için başka tür mülkiyet fırsatları sağlamanın yeni yollarını sürekli olarak değerlendirmektedir.

Destek Ağı

Amazon, hem işte hem de iş dışında sağlığınızı ve iyiliğinizi önemser. Aşağıdaki avantajlar, hayatı biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olmak için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Amazon’un ücretsiz Çalışan Yardım Programı, iş ve özel hayatın her yönü için 7/24 gizli destek, kaynak ve yönlendirme sağlar.
Çocukları gelişimsel engellerle mücadele eden ebeveynler için çevrimiçi kaynaklar sunmanın yanı sıra çocuk ve yaşlı bakımı yönlendirmeleri ve yardımı bulmalarına yardımcı oluyoruz.
Çalışanlar, yaşamı tehdit eden bir hastalık veya ölüm durumunda finansal danışmanlık, mülk planlaması ve diğer hizmetlere erişebilir.
Evlat Edinme Yardımı
Amazon, avukat ücretleri, mahkeme masrafları ve seyahat dahil olmak üzere nitelikli yerel ve uluslararası evlat edinme masrafları için evlat edinme yardımı sunar.

Doğum ve Ebeveyn İzni

Amazon, bir çocuğun doğumundan veya evlat edinilmesinden önce ve sonra ebeveynler için tam ücretli bir dizi Annelik ve Ebeveynlik İzni seçeneği sunar. Bu, sektöre özgü “Paylaşmayı Bırak” seçeneğimizi ve “Geri Rampa” olarak bilinen esnek bir işe dönüş programını içerir. Ebeveynlik seçenekleri, bir çocuğun doğum veya evlat edinme tarihi itibariyle en az bir yıl kesintisiz hizmet gerektirir. Daha fazlasını buradan öğrenin.

Kapanma Zamanı

Çalışanların yeniden şarj olmaları ve kendilerini yenilemeleri için işten düzenli olarak uzakta geçirilen zaman esastır. Çalışanlar, şirket ücretli tatillerine ek olarak ücretli izin alırlar.

Amazon.com Çalışan İndirimi

Çalışanlar, Amazon.com tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde yıllık indirim alır.

Kariyer seçimi

Amazon Kariyer Seçimi Programı, saatlik çalışanlara sunulan yenilikçi bir programdır. Program, eğitim ücretinin, ders kitaplarının ve ilgili ücretlerin %95’ini önceden öder, böylece çalışan giderlere değil çalışmalarına odaklanabilir. Kariyer Seçimi, çalışanların tıp teknisyenleri, hukuk asistanları, robotik mühendisleri ve güneş paneli kurulum profesyonelleri de dahil olmak üzere geleceğin meslekleri için talep edilen becerileri geliştirmelerine olanak tanır.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu