Eğitim & Etkinlik

26. Makine ve Teknoloji Günleri

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü olarak düzenlediğimiz 26. Makine ve Teknoloji Günleri, 3-4 Mayıs 2023 tarihlerinde Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü Youtube hesabımızda canlı olarak sizlerle buluşuyor!

Makine ve Teknoloji Günleri’nde amacımız öğrencileri farklı sektör ve alanlardaki lider kişilerle bir araya getirerek birebir iletişim kurmalarını, sektörlerle tanıştırmayı; öğrencilerin vizyon kazanmalarını, yeni teknolojileri takip edebilmelerini ve mezuniyet sonrasındaki süreçte nasıl bir yol izleyebilecekleri hakkında fikir ve bilgi edinmeleridir.

Bu yıl 26. kez katılımcılarla bir araya gelecek olan MTG, otomotiv sektöründen savunma sanayiine, enerji sektöründen robot teknolojileri endüstrisine kadar, ulusal ve uluslararası katılım ile, geniş bir yelpazeyle çok farklı ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Etkinliğimize bu yıl AirCar, Aselsan, Doğuş Otomotiv, Hidromek, Maxion Wheels, Otokar, Oyak Renault, Shell ve TUSAŞ firmalarından alanlarında uzman isimler bir araya geliyor. Ayrıca etkinliğin bir geleneği haline gelen ve bu yıl ilk kez online gerçekleşecek Mezunlar Paneli’nde yurtdışından ASML, BOSCH, Mechatherm, Microsoft ve Honda’dan katılacak olan eski mezunlarımız öğrencilerle buluşuyor!

Etkinlikle alakalı detayları öğrenmek ve çekilişlerimizi kaçırmamak için bizleri takipte kalmayı unutmayın!

Canlı Yayın Linki: https://www.youtube.com/@iucmmtk/featured

Kayıt Formu İçin Tıklayınız

Organizasyon: Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü
İletişim: https://www.mmtk.org/

Saygılarımızla.
İÜ-C MMTK YÖNETİM KURULU

 

akis


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu