BlogOnline Kaynaklar

Pegasus Havayolları %40 İndirim Kampanyası

Pegasus Havayolları %40 İndirim Kampanyası 3-5 Mayıs tarihleri arasında alacağın, 13 Mayıs – 9 Haziran 2024 tarihleri arasında yapacağın seçili yurt dışı hatlarındaki uçuşlarda Light Paket biletleri Pegasus BolBollulara vergiler hariç %40 indirimli! Hadi hemen flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasına gel, biletlerini al, bu fırsatı kaçırma!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Tarihleri: 3-5 Mayıs 2024 (Türkiye yerel saatine göre 3 Mayıs 2024 saat 08:45’ten itibaren 5 Mayıs 2024 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Uçuş Tarihi: Kampanya, 13 Mayıs – 9 Haziran 2024  (Türkiye yerel saatine göre , 13 Mayıs 2024 saat 00.01’den itibaren , 9 Haziran 2024 saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında aşağıda belirtilen seçili yurt dışı hatlarında gerçekleştirilecek olan uçuşlarda geçerli olacaktır.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

Pegasus Havayolları %40 İndirimli Bilet Almak için Tıklayınız

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya aşağıda belirtilen Seçili Yurt Dışı Hatlarında geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden veya seyahat acenteleri aracılığıyla satın alınan biletlerde geçerlidir.

·       Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden satılan biletlerde sınır bulunmamakta olup, seyahat acenteleri aracılığıyla satılan koltuk sayısı toplam 10.000 (on bin) adet ile sınırlandırılmıştır. Bu sayı, satışların gerçekleştirildiği seyahat acentelerinin tamamının toplam satabileceği koltuk sayısını ifade eder.

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Paketler Hakkında: Kampanya kapsamında düzenlenecek olan biletlerdeki aşağıda listelenmiş seçili hatlara ilişkin vergiler hariç %40 indirim yalnızca Light Paket içeriğini kapsar. Light Paket içeriğinde Kabin Bagajı Hakkı ve Uçak Altı Bagajı Hakkı sunulmamakta olup, Light Paket kapsamında yalnızca Koltuk Altına Sığacak Çanta taşınabilir. Light paket içeriği üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilir.

Kampanya İndirim Oranı: Kampanya kapsamında, Pegasus BolBollular aşağıda listelenmiş seçili hatlarda vergiler hariç %40 indirimden yararlanabileceklerdir.

· Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Belirtilen tüm ücret bileşenleri taşıma hizmeti için yolcu tarafından ödenen her şey dahil toplam ücretin ayrılmaz birer parçasını oluşturur.  Kampanya kurallarına uygun olarak satın alınan biletlerde seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli Taşıma Ücreti kalemleri arasında (c) Havalimanı Vergisi bu kampanya kapsamında uygulanacak %40 indirimden hariç tutulacak olan vergileri oluşturur. Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.

· Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki  “Seçili yurt dışı uçuşları %40 İndirimli!” butonuna tıklanmalıdır, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

Diğer Kurallar:

· Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

· Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

·  Kampanyadan burada sayılan Kampanya Kurallarına uygun olacak şekilde birden fazla kez yararlanılabilir.

·  Light Paket içeriğinde Kabin Bagajı Hakkı ve Uçak Altı Bagajı Hakkı sunulmamakta olup, Light Paket kapsamında yalnızca Koltuk Altına Sığacak Çanta taşınabilir. Light paket içeriği üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilir. Kampanya dahilinde uçuş gerçekleştiren her bir Pegasus BolBol üyesi misafirimiz için, biletleme esnasında Light Paket içeriğine ek olarak satın alabileceği kabin bagajı ve uçak altı bagajı hakkı her bir bagaj türü için bir (1) adet ile sınırlıdır.

·       Yurt dışı uçuşlarında her bir yolcu için uçak içerisinde taşınabilecek kabin bagajı sayısı sınırlıdır. İlgili uçuşta kabin bagajı kotasının dolması ve biletleme esnasında Light Paket kapsamında satın alınabilecek kabin bagajı hakkı kalmaması halinde, misafirlerimiz en çok bir (1) adet de uçak altı bagajı hakkı satın alarak ilerleyebilir ve bagajlarını uçak altına teslim edebilir.

· Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

· Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

· Kampanya direkt uçuşlarda geçerlidir.

· Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

· Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanya Dahilinde Olan Hatlar

İstanbul Sabiha Gökçen –  Oš – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Abu Dabi – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Aktau – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Alexandria (EG) – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Almatı – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Amman – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bağdat – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bahreyn – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bakü – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Basra – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Batum – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Beyrut – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bişkek – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Dammam – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Doha – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Dubai – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Erbil – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Erivan – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Gence – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Hurghada – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – İmam Humeyni – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kahire  – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Karaçi – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kişinev – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kutaisi – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kuveyt – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Maskat – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Nursultan  – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Sharm El Sheikh – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Çimkent  – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Şarja – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Tebriz – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Tiflis – İstanbul Sabiha Gökçen

Ankara – Almatı – Ankara

Ankara – Amman – Ankara

Ankara – Erbil – Ankara

Ankara – İmam Humeyni – Ankara

Ankara – Tiflis – Ankara

Antalya – Almatı – Antalya

Antalya – Amman – Antalya

Antalya – Beyrut – Antalya

Antalya – Bişkek – Antalya

Antalya – Erbil – Antalya

Antalya – Erivan – Antalya

Antalya – Nursultan  – Antalya

Antalya – Çimkent  – Antalya

Antalya – Tiflis – Antalya

Trabzon – Amman – Trabzon

Trabzon – Bahreyn – Trabzon

Trabzon – Dammam – Trabzon

Trabzon – Doha – Trabzon

Trabzon – Dubai – Trabzon

Trabzon – Erbil – Trabzon

Trabzon – Kuveyt – Trabzon

Trabzon – Maskat – Trabzon

Dalaman – Amman – Dalaman

Dalaman – Bakü – Dalaman

Dalaman – Beyrut – Dalaman

İzmir – Bakü – İzmir


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu