BlogYurtdışı Eğitim

Yurt Dışında En İyi 5 İş 2023

Yurt Dışında En İyi 5 İş ile kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Mevcut 9-5 çalışma sisteminizi yeni ufuklar için terk etmeye hazırsanız, bu yıl yurtdışındaki en iyi işler listesine göz atın. Ne de olsa, yurtdışında çalışmak için en iyi işleri araştırmaya başlamak için asla geç değildir.

En İyi Yurtdışı Gönüllülük Programları

Yurt Dışında En İyi 5 İş 2023

1. Greenheart Travel ile Güney Kore’de İngilizce Öğretimi—9,3 Puanı

Yurtdışındaki İngilizce konuşanlar için yurtdışındaki en iyi işlerden biri, elbette İngilizceyi yabancı dil olarak öğretmektir. Güney Amerika’dan Avrupa’ya ve Asya’dan Afrika’ya yurtdışında İngilizce öğretmek için neredeyse sonsuz fırsat var, seçim sizin. Ancak Güney Kore, öğretmenlerin yine yelpazenin üst ucunda yer alan normal maaşlarına ek olarak bekleyebilecekleri cömert ikramiyeler nedeniyle uzun süredir en popüler destinasyonlardan biri olmuştur. Ücretli tatilleri, ücretsiz konaklamayı ve hatta yıl sonu ikramiyelerini düşünün.

Özel ve devlet okulu sistemlerinde kendi başınıza gezinmek biraz göz korkutucu olabilir ve bu nedenle Greenheart Travel, Güney Kore’de eğitim için en popüler programlardan biridir. Her şeyin yolunda olduğundan ve yurtdışında çalışma hayallerinizle aranıza hiçbir şeyin giremeyeceğinden emin olmak için evraklarınızı gözden geçirip dosyalamanıza yardımcı olarak sizi her adımda desteklerler.

Uluslararası öğretmenlik sadece bir iş değil, dünyayı süresiz olarak dolaşmanıza izin verebilecek anlamlı ve zorlu bir kariyer haline gelebilir. Ve bu güzel ülkeyi keşfetmek için seyahat bütçenizi tamamlamanıza yardımcı olması için yerleşiminiz üzerinden binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

İş türü: Yurtdışında İngilizce Öğretimi
Nerede: Güney Kore
Ortalama kazanç: Aylık 1.600 ABD doları temel maaş, ücretsiz konaklama

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Avustralya’da InterExchange ile Au Pair

Yerel biri gibi yaşamak, bir ailenin parçası olmak ve bazı sevimli çocukların hayatında olumlu bir güç olmak ve tüm bunları Down Under’da seyahat etmek için biraz para kazanmak ister misiniz? O halde Avustralya’da Au Pairing sadece bilettir – İngilizce konuşanlar için yurtdışındaki en iyi işlerden biridir. Au Pair olarak çalışmak, genç maceracılar için yurtdışındaki en iyi çalışma fırsatlarından biridir, çünkü oda ve yemek tamamen karşılanır ve seyahat fonunuza koyabileceğiniz haftalık bir maaş alırsınız.

InterExchange, Avustralya’nın büyük şehirlerinden birinde 6-12 ay boyunca harika bir ev sahibi aile bulmanıza yardımcı olacaktır. İlk yerleştirmenizden sonra yeteri kadar zaman almadıysanız, maceralarınıza devam edebilmeniz için sizi ikinci bir ailenin yanına yerleştirecekler. Program sonu ikramiyeleri pastanın üzerindeki kremadır ve yerleştirmenizin sonunda Avustralya’yı keşfetmenize yardımcı olacaktır.

İş türü: Au Pair İşleri
Nerede: Sidney, Brisbane, Adelaide ve Perth
Ortalama kazanç: Haftalık maaşlar 200-340 ABD Doları (çocuk bakımı deneyiminiz varsa daha da fazla) + 500 ABD Doları yıl sonu ikramiyesi arasında değişmektedir.

Başvuru İçin Tıklayınız

Çin’de LoPair ile AuPair—8,4 Puan

Yurtdışında çalışma fırsatları sırasında kendinizi tamamen yeni bir kültüre kaptırmaktan daha iyi bir yol yoktur. Neden sınırları biraz zorlamaya ve Çin’de Mandarin dilini öğrenmeye, sevimli bir yerel ev sahibi ailenin parçası olmaya ve kültür ve gelenekleri ilk elden deneyimlemeyesiniz? LoPair China, 2017 Yılının Au Pair Ödülü sahibi ve GoAbroad’un en popüler Au Pair programlarından biridir.

Haftalık dil dersleri ve ev sahibi ailenizle günlük pratikler, deneyimi tamamlayarak kısa sürede akıcı konuşmanıza yardımcı olur. Çocuk bakımı ve çocuklarla İngilizce pratik yapmak ana işiniz olacak ve karşılığında ücretsiz oda, yemek ve dil dersleri, ayrıca gidiş-dönüş uluslararası uçuşlar (kalış sürenize bağlı olarak) ve bir bonus alacaksınız.

İş türü: Au Pair İşleri
Nerede: Çin
Ortalama kazanç: Ayda yaklaşık 150 dolar harçlık, artı oda, yemek ve dil dersleri

Başvuru için Tıklayınız

İspanya’da Instituto Hemingway’de Konaklama ve Sağlık İşleri

Her gün İspanyol güneşinin altında uyandığınızı, harika insanlardan oluşan uluslararası bir ekiple çalıştığınızı, İspanyolca öğrendiğinizi ve boş günlerinizde kendinizi tapasla tıka basa doyurduğunuzu hayal edin. Kulağa çok kötü gelmiyor, değil mi? O zaman Instituto Hemingway’de bir konaklama işi, yurtdışındaki en iyi iş aramanız için mükemmel bir cevap olabilir.

Yeni bir dil öğrenmenin yanı sıra, konaklama ve günde üç öğün yemek de dahil olmak üzere tüm yaşam masraflarınızı karşılayacaksınız. Uluslararası bir ortamda değerli bir iş deneyimi kazanacak ve tatil günlerinizde güzel plazaları ve plajları keşfedebileceksiniz. Instituto Hemingway, 1-12 ay süren programlar sunar.

İş türü: Ağırlama ve Sağlık
Nerede: İspanya
Ortalama kazanç: Ayda en az 200 € cep harçlığı, artı tüm konaklama ve yemek

Başvuru için Tıklayınız

BUNAC ile Çalışma Tatilleri

Genç ve maceraperestler için çalışma tatilleri en iyi çözüm olabilir. 18 ila 35 yaşları arasındaysanız, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya veya Yeni Zelanda’da tatilde çalışma vizesi almaya uygun olma şansınız yüksektir. BUNAC, binlerce macera arayan kişinin dünyanın dört bir yanındaki seyahatlerini finanse etmelerine yardımcı olan en saygın kuruluşlardan biridir.

Ofis işlerinden meyve toplamaya, perakende işlerinden konaklama işlerine kadar, size sunulan çalışma tatilleri söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür.

BUNAC, vize evraklarında gezinmenize ve seyahatinizi planlamanıza yardımcı olur, grup seyahatleri düzenler ve çalışan tatil kalabalığı arasında topluluğu teşvik eder. Tek soru, hangi ülkede başlamak istiyorsunuz?

İş türü: Tatilde Çalışma İşleri
Nerede: Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda
Ortalama kazanç: İşin türüne ve yere göre değişir. Avustralya’da asgari ücret saatte yaklaşık 17 dolar.

Başvuru için Tıklayınız

 


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu