BlogOnline Kaynaklar

Yurt Dışı İş Gönüllülük ve Staj Ağı: Idealist.org

Idealist, insanların kar amacı gütmeyen kuruluşlarla iş, staj ve gönüllü fırsatlar bulmasına yardımcı olan bir platformdur.

Idealist, New York merkezli kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Başkalarıyla birlikte, cömertlik ve karşılıklı saygı ruhuyla çalışarak, tüm insanların özgür ve onurlu yaşamlar sürebileceği bir dünya inşa etmeye yardımcı olmak istiyoruz. 1995 yılında başladık, yaptığımız işi seviyoruz ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Son 25 yılda 130.000’den fazla kuruluşla on milyonlarca insan arasında bağlantı kurduk: bir milyona yakın iş ilanı ve yüz binlerce staj ve gönüllü fırsat; 250’den fazla yüksek okul fuarı düzenledi; ve insanların sosyal etki kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı olmak için bir yüksek okul rehberi oluşturdu.

 • 3358 İş İlanı
 • 160 Staj
 • 146,637 Gönüllü Olanakları
 • 136,004 Kuruluş
 • 276 Karşılıklı Yardım Grubu
 • 354 Lisansüstü Program

SİTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Idealist’in arama motoru İşler, Stajlar, Gönüllü Fırsatlar ve Organizasyonlar aramanızı sağlar. Idealist’in ana sayfası varsayılan olarak cihazınızın konumunu tespit edecek (oturum açıp varsayılan konumunuzu değiştirmediyseniz) ve size tüm organizasyon profillerini ve o konumdaki ve yakınındaki tüm fırsatları gösterecektir. Yukarıdaki filtreleme seçeneklerini kullanarak (veya bir mobil cihazdan ziyaret ediyorsanız, “Diğer Filtreler” düğmesini kullanarak) aramanızı daraltabilirsiniz.

Idealist sayfasına ilk geldiğinizde, arama sonuçlarınızı aşağıdakilere göre düzenleyebilir ve filtreleyebilirsiniz:

 1. Arama Anahtar Kelimelerine Yazma
 2. Arama sonuçlarını En İyi Eşleşmeye veya En Yeniye göre sıralama
 3. Belirli bir Konum Seçme
 4. Seçilen Konumdan maksimum Konum Yarıçapını ayarlama
 5. İstediğiniz etkiye uyan Sorun Alanlarını seçme
 6. Listelerin kaynaklarını seçmek için Kuruluş Türü seçme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu