Blog

Yurt Dışı Gönüllülük ve Gezi Ağı: Worldpackers

worldpackers

Dünyayı avucunun içi gibi gez. Yeni insanlarla tanışın ve becerilerinizi geliştirin. Konaklama ve 2 milyondan fazla gezgin ve ev sahibi küresel topluluğumuzdan öğrenme becerilerinizi paylaşarak kişisel ve profesyonelce büyütün.

 

Worldpackers, gezginleri konaklama yeteneklerini değiştirmek için seyahat edebilecekleri dünyadaki (170 ülke) ev sahipleriyle buluşturan ortak bir platformdur. Ücretsiz konaklama, yemek ve diğer avantajlardan yararlanabileceğiniz ve karşılığında yardım edebileceğiniz pansiyonlar, hanlar, STK’lar, topluluklar ve ekolojik projeler vardır.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Worldpackers, sizi dünyanın dört bir yanındaki ev sahipleriyle buluşturabileceğiniz, konaklama becerilerinizi alışverişi yapabileceğiniz ortak bir platformdur.

İster seyahatinizde tasarruf edin, ister yerel bir kültüre dalın, ister yeni beceriler geliştirin, tatil zamanlarınızda, sırt çantanızda seyahat ederken veya hatta bir boşluk yılınız olduğunda Worldpackers’ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz konaklama, yemek ve diğer avantajlardan yararlanabileceğiniz ve karşılığında yardım edebileceğiniz pansiyonlar, hanlar, STK’lar, topluluklar ve ekolojik projeler vardır.

Topluluğumuzun bir parçası olan 170 ülkeden bir milyondan fazla yolcu ve ev sahibi var!

 

Nasıl Başvurulur?

  • Doğrulanmış Üye Olun (yıllık 49 USD üyelik ücreti vardır);
  • Farklı ev sahibi konumlara uygulayın;
  • Ev sahibi kişi ve kurumlar ile konuşun ve sorularınızı sorun;
  • Toplantı sahibi profilinizi beğendiyse ön onay alın;
  • Seyahatinizi onaylayın.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı