Eğitim & Etkinlik

Yücel Kültür Vakfı İngilizce Konuşma Kulübü

Yücel Kültür Vakfı tarafından ücretsiz ve çevrim içi organize edilen konuşma kulübünün en temel amacı 16-30 (16 – 18 yaş arası başvurular için ebeveyn izni gerekmektedir). yaş arası gençlerin İngilizce pratik yapmaları, yabancı dilde iletişim kurmaları ve mevcut seviyelerini korumaları olacaktır. Seviyenize göre bir ekiple bir kolaylaştırıcı eşliğinde haftada bir saat Zoom üzerinden bu kulüpte eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapmanızı sağlamaya çalışacağız. Seviyenizi doğru işaretlemeniz hem gruba adaptasyonunuza hem de grubun işleyişine büyük fayda sağlayacaktır.

Öğrenmenin en temel öğelerinden biri de devamlılıktır. İki ay boyunca sekiz toplantı yapmayı planlıyoruz. Gününü ve saatlerini iyice kontrol edip lütfen sadece sizin için uygunsa ve sürekli katılım sağlayabilecekseniz başvurunuzu tamamlayın. Bu durum özellikle katılmak isteyip katılamayanlara haksızlık olmasını önlemek amacıyla öncelikli ricamızdır. (Şubat- Mart ayı dahil olmak üzere 2 ay sürecektir.)

Dört farklı seviyeden (A2-B1-B2 ve C1/C2) toplam 5 gruptan 125 kişiyi bu kulübe dahil edebiliyor olacağız. Her kur oturumu için 25 kişi seçilecektir. Seçim için en büyük kıstas bu kulübe devamlı katılacağını teyit etmeniz olacak.

Aşağıda hangi grup hangi günlerde çalışacak görebilirsiniz. Gün ve saatin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmeniz büyük önem arz ediyor.

  • A2 – Her Hafta Salı Günleri / 18.30 – 19.30
  • B1 – Her Hafta Pazartesi Günleri / 18.30 -19.30
  • B1 – Her Hafta Pazartesi Günleri / 20.00 – 21.00
  • B2 – Her Hafta Pazartesi Günleri / 21.30 – 22.30
  • C1-C2 – Her Hafta Salı Günleri / 20.00 – 21.00

Bütün bu bilgilendirmeler sizin için uygunsa ”21 Ocak  Pazar saat 18.00’a” kadar aşağıdaki formu doldurunuz. Toplamda 125 kişiyi İngilizce konuşma kulübüne kabul edeceğiz ve 25 kişilik 5 grup halinde atölye çalışmaları gerçekleştirilecektir. 29 Ocak 2024 Pazartesi günü itibarıyla İngilizce Konuşma Kulübü atölye çalışmalarımız başlayacaktır.

Değerlendirme sonuçları e-posta yoluyla iletilecektir.

Sen de İngilizce Konuşma Kulübüne katılmak için başvuru linki için tıkla

Sorularınız için info@yucelkulturvakfi.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Yücel Kültür Vakfı


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu