İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

WHO İstanbul İş İlanı – Aylık Maaş: 2150 Dolar

WHO İstanbul İş İlanı – Aylık Maaş: 2150 Dolar Pozisyonun Genel Amacı; Kuruluşun muhasebe işlemlerinin ve EURO bölgesi ve GDO’ların tüm Ülke Ofislerinin Imrest hesaplarına zamanında ve doğru şekilde kaydedilmesini sağlamaktır. Hesaplar ve Bağışçı Ödülleri ekip üyelerinin görevlerini yerine getirirken etkin ve verimli olmasını sağlamak.

Ticari Operasyonlar Bölümünün (BOS) amacı, insan kaynakları, finans, sözleşme ve satın alma, hukuki danışmanlık, bilgi ve iletişim teknolojisi, baskı, güvenlik alanlarında hizmet sunarak DSÖ’nün Avrupa Bölgesindeki çalışmalarını desteklemektir. , tesis yönetimi, sabit varlıklar, konferans desteği, seyahat ve ulaşım, personel ve personel sağlığının ve refahının korunması. Etkinleştirme işlevi olarak bu bölüm, sağlık teknik programlarının ve ülke ofislerinin verimliliğini artırırken aynı zamanda hesap verebilirliği, şeffaflığı ve DSÖ idari kural ve düzenlemelerine uyumu denetler. BOS bölümü, DSÖ/Avrupa’nın dış ve iç değişikliklere çevik bir şekilde tepki verme kapasitesini güçlendirmeye çalışmaktadır. Bölüm projeleri üretkenliği artırmak, bölge yapılarının finansal sürdürülebilirliğini sağlamak, müşteri odaklı kültürü güçlendirmek, ülke ofisi kapasitelerini güçlendirmek ve personel motivasyonunu ve refahını artırmaya yönelik stratejik girişimleri yönlendirmek için tasarlanmıştır.

Eğitim Nitelikleri:

Temel: Finans, muhasebe, işletme veya kamu yönetimi veya ilgili alanda ileri düzeyde üniversite diploması. CPA, CA, ACCA veya eşdeğeri gibi profesyonel muhasebe yeterliliği.

WHO İstanbul İş İlanı için Tıklayınız

Deneyim:

Temel: Uluslararası bir ortam da dahil olmak üzere, finansal raporlama ve muhasebe operasyonlarında en az yedi yıllık, aşamalı olarak sorumlu mesleki deneyim. ERP sistemlerini kullanarak kanıtlanmış muhasebe deneyimi.

Arzu edilen: DSÖ, Birleşmiş Milletler veya diğer uluslararası kuruluşlardaki ekipleri yönetme konusunda ilgili deneyim.

Dil Becerilerinin Kullanımı:

Temel: İngilizce konusunda uzman bilgisi

Arzu edilen: Fransızca, Rusça veya Almanca’nın çalışma/orta düzey bilgisi

Profesyonel kategorisindeki personelin DSÖ maaşları ABD doları cinsinden hesaplanır. Yukarıdaki pozisyona ilişkin ücret, 77.326 ABD Dolarından başlayan yıllık baz maaştan (uygun olduğu şekilde emeklilik katkı payları ve sağlık sigortası için zorunlu kesintilere tabi olarak), belirli bir görev istasyonunda yaşama maliyetini yansıtan değişken bir sonradan düzeltmeden ve halihazırda yukarıda belirtilen görev istasyonu için aylık 2133 ABD Doları tutarındadır. Diğer faydalar arasında 30 günlük yıllık izin, bakmakla yükümlü olunan aile üyelerine ödenek, ev izni ve bakmakla yükümlü olunan çocuklar için eğitim bursu yer almaktadır.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu