BlogOnline Kaynaklar

Videoyu Yazıya Çevirme Programları

Videoyu yazıya çevirme programları iş ve eğitim hayatınızda en çok işinize yarayacak uygulamalardan biri! Videoları da sesi analiz ederek yüksek doğrulukta yazıya çevirme uygulaması yapan programları yazımızda derledik. Birçok program ve uygulamanın ücretsiz sürümleri maalesef kısıtlı ancak deneme sürümlerinde de gayet verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Videoyu Yazıya Çevirme Programları

Happy Scribe

Happy Scribe, video ve ses dosyalarınızı 120’den fazla farklı dilde otomatik olarak metne dönüştürür. Ayrıca, konuşmacıları ve diyalogları ayırt etmek için yapay zeka teknolojileri kullanır. Hem metin hem ses hem de video dosyalarınızı sisteme yükleyerek kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Website için Tıklayınız

Trint

Trint, videolarınızı ve ses kayıtlarınızı transkribe edebilir ve metinlerinizi düzenleme, çeviri ve paylaşma seçenekleri sunar. Yapay zeka teknolojisi, doğru transkripsiyonlar oluşturur. Trint’in AI transkripsiyonu, ses ve video dosyalarınızı hızlı bir şekilde metne dönüştürerek, onları bir doküman kadar düzenlenebilir, aranabilir ve işbirlikçi hale getirir. Ham dosyaları her zamankinden daha hızlı anlamlı içeriğe dönüştürün.

Website için Tıklayınız

Temi

Temi, video ve ses dosyalarınızı birkaç dakika içinde yazılı metinlere dönüştürür. Daha sonra bu metinleri düzenleyebilir, çevirebilir ve paylaşabilirsiniz. Temi, 10 yılı aşkın süredir hızlı, kaliteli deşifre hizmetleri sunmaktadır. Temi kullanıcılarının bildiği ve sevdiği doğru yapay zeka transkripsiyonuna ek olarak Rev, her zamankinden daha hızlı çalışabilmeniz için ek premium hizmetlere ve daha fazla özelliğe erişmenizi sağlar.

Website için Tıklayınız

Otter.ai:

Otter.ai, ses kayıtlarınızı ve video dosyalarınızı doğru bir şekilde transkribe edebilir. Bu program aynı zamanda, konuşmacıları ve diyalogları da ayırt edebilir. Ses kaydeden, not yazan, otomatik olarak slayt yakalayan ve özetler oluşturan bir AI toplantı asistanı edinin.

Website için Tıklayınız

Rev:

Rev, video ve ses dosyalarınızı otomatik olarak yazılı metinlere dönüştürür. Daha sonra bu metinleri düzenleyebilir, çevirebilir ve paylaşabilirsiniz. Ses ve video dosyalarınızın, deneyimli kopyalayıcılardan oluşan en büyük pazar tarafından yazıya dökülmesini sağlayın—%99 doğru olduğu garanti edilir.

Website için Tıklayınız

Amber Script

Amber Script en önemli olduğu anda size güvenebileceğiniz bir çözüm sunar. Dünyanın en doğru konuşmayı metne dönüştürme araçlarını oluşturmak için teknoloji, dil ve bilimdeki en iyi yetenekleri birleştiriyor. Hepsinin ihtiyaç duyduğu şey gerçek, insani bir yaklaşımdır. Amberscript’te önce dinler, sonra çözümler sunar.

Website için Tıklayınız


İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu