Blogİş İlanlarıOnline KaynaklarYurt İçi Kariyer

VakıfBank’ta İşe Girmek İçin Ücretsiz Yazılım Eğitimi

VakıfBank’ta İşe Girmek İçin Ücretsiz Yazılım Eğitimi Ücretsiz online eğitim programında genç yazılımcılar .NET, Sql ve Angular teknolojilerindeki bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatına sahip olacak.

VakıfBank, genç yazılımcıları VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023’e bekliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, VakıfBank’ın yazılım konusunda kendini geliştirmek isteyen gençlere eğitim verdiği VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023’e başvurular başladı.

.NET ile geliştirme yapmayı seven ve yazılım kariyeri hedefleyen gençler, Fullstack Bootcamp 2023’te bir araya gelecek.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Üniversitelerin bilgisayar bilimleri, bilgisayar-yazılım mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri, elektrik-elektronik mühendisliği, haberleşme-elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, matematik mühendisliği, matematik, istatistik bölümlerinden mezun olan gençler, 10 Ağustos’a kadar başvuruda bulunabilecek.

Yaşı daha büyük adaylar da ilgili alanlardaki önceki çalışmalarını aynı tarihe kadar ileterek bootcamp’e katılabilecek.

Başvuru kriterlerini sağlayan adaylar arasından teknik test ve video mülakatları başarıyla geçen katılımcılar, 9 Eylül-28 Ekim’de düzenlenecek VakıfBank Fullstack Bootcamp 2023’te, 8 haftalık yoğun bir teknik eğitim alacak.

Ücretsiz online eğitim programında genç yazılımcılar, .NET, Sql ve Angular teknolojilerindeki bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatına sahip olacak. Bootcamp’teki eğitimler sayesinde teknoloji ve network yeteneklerini geliştiren adaylar, geleceğin dijital bankacılık dünyasında söz sahibi olma şansı yakalayacak.

VakıfBank’ın bu yıl ikinci defa düzenlediği bootcamp’in sonunda, adaylar teslim edecekleri bitirme projesi ile öğrendiklerini hayata geçirme fırsatı bulacak ve kariyerlerine VakıfBank yazılım ekibinde başlama imkanı da elde edebilecek.

2022’de gerçekleştirilen ilk bootcamp’ta eğitimlerini başarıyla tamamlayan 4 aday VakıfBank yazılım ekibine katılma ve kariyerini inşa etme fırsatı bulmuştu.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu