BlogOnline Kaynaklar

Ücretsiz İş İngilizcesi Online Eğitimi

Bu kurs, İngilizce öğrenen ve istihdam edilebilirlik ve işyeri bağlamları için İngilizce dil becerilerini geliştirmekle ilgilenen kişiler içindir. İş arayanlara ve genç profesyonellere ihtiyaç duydukları İngilizce konusunda yardımcı olacaktır.

Her hafta, iş yeri için İngilizcenin temel yönlerine odaklanacağız. İş arayan ve başvuran, mülakata hazırlanan, röportaj yapan, yeni işlerine başlayan ve yeni meslektaşlarla çalışan kişilerin videolarını izleyecek ve ses kayıtlarını dinleyeceksiniz. Deneyimli eğitmenimiz kullanılan dillerin bir kısmını inceleyecek ve dikkatinizi işyeri bağlamlarında İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacak faydalı noktalara çekecektir.

KURSA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kurs, bir dil müfredatını takip etmez, ancak başlangıç ​​noktası olarak işyeri İngilizcesini alır ve işlevsel dil cümleleri ve gerçek, otantik işyeri senaryoları sunar. Kısa sınavlar ve tartışmalar, İngilizcenizi anladığınızı ölçmenize ve pratik yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kurs boyunca fikirlerinizi, fikirlerinizi ve sorularınızı diğer öğrencilerle paylaşmanız istenecektir. Kurstan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu, katılmaya ve deneyimlerinizi paylaşmaya hazır olmaktır.

Bu kurs, İngilizce’yi en azından orta-öncesi seviyeye kadar (CEFR’de yaklaşık A2) öğrenmiş, ana dili İngilizce olmayan konuşanları hedeflemektedir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu