Blog

Ücretsiz İngilizce Kitap İndirebileceğiniz Siteler

ingilizce-kitap

Online ücretsiz İngilizce kitap almanın birçok yolu vardır. İyi tarafı, bir kuruş harcamak zorunda kalmamanız. Okumak istediğiniz hemen her konuda ücretsiz çevrimiçi kitap ve hepsi kolayca indirilebilir.

Bu kitaplarla bilginizi, okuma hızınızı veya İngilizce dilbilginizi ve kelime bilginizi geliştirebilirsiniz.

Birçok okuyucu klasikleri, kısa öyküleri, romanları ve dil kitaplarını dil öğrenme sürecinde okumaktan hoşlanırlar

İşte ücretsiz İngilizce kitap indirmek için en iyi kaynaklar.

 

MANY BOOKS

ManyBooks, internette ücretsiz olarak dijital formatta kapsamlı bir kitaplık kütüphanesi sağlamak amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. İlk e-Kitapların çoğu Project Gutenberg arşivlerinden geliyor, bu da sitede birçok klasik bulabileceğiniz anlamına geliyor.

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

 

ingilizce-kitap

 

Project Gutenberg

Gutenberg Projesi, 60.000’den fazla ücretsiz e-Kitap kütüphanesidir. Ücretsiz epub ve Kindle e-Kitaplar arasından seçim yapın, indirin veya çevrimiçi okuyun. Burada, ABD telif haklarının süresinin sona erdiği eski eserlere odaklanarak dünyanın harika literatürünü bulacaksınız. Binlerce gönüllü, e-Kitapları zevk ve eğitim için dijitalleştirdi ve özenle okudu.

Okumak için bir şey mi arıyorsunuz? Gutenberg Projesi e-Kitapları çoğunlukla daha eski edebi eserlerdir. Çoğu 1924’ten önce yayınlandı, bazıları on yıllar sonra yayınlandı. Bu sayfadaki Arama yöntemlerinden birini kullanın veya türe, yaş grubuna ve konuya göre göz atmak için Kitap Raflarını kullanmayı deneyin.

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

 

project-gutenberg-ingilizce

 

Chıldren Lıbrary

ICDL Vakfı’nın amacı, dünyanın dört bir yanından seçkin tarihi ve çağdaş kitapları temsil eden bir kitap koleksiyonu oluşturmaktır. Nihayetinde Vakıf, her kültürün ve dilin temsil edilmesini, böylece her çocuğun dünya toplumundan çocuk edebiyatının zenginliklerini bilmesini ve çalışmalarına zenginlik katmasını teşvik etmektedir.

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayınız

 

ingilizce-kitap-sitesi

 

OpenLibrary

Açık Kütüphane açık kodlanmış bir projedir: yazılım açık, veriler açık, belgeler açık ve kullanıcı deneyimine önem veriyor. İster yazım hatalarını düzeltin, ister kitap ekleyin ya da bir widget yazın – hoş geldiniz. Çok başarılı olan küçük bir fantastik programcı ekibimiz var, ama bunu tek başımıza yapamayız!

Açık Kütüphane, kar amacı gütmeyen İnternet Arşivi’nin bir projesidir ve kısmen California Eyalet Kütüphanesi ve Kahle / Austin Vakfı’ndan bir hibe ile finanse edilmiştir.

https://openlibrary.org/

 

Diğer İngilizce Kitap ve Kaynak İndirebileceğiniz Siteler:

https://www.free-ebooks.net/

http://digital.library.upenn.edu/books/

https://www.overdrive.com/

https://english-e-reader.net/


Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Yukarı