İş İlanlarıStaj

Turkcell GNÇYTNK 2024 Başvuruları Başladı

Turkcell’in gençlere özel işe alım programı Turkcell GNÇYTNK ile tamamen yeteneğine ve isteklerine göre şekillenen bir kariyer seni bekliyor.

Esnek çalışma imkanı ve sürekli gelişim fırsatı sunan, yetenek odaklı bir kariyer istiyorsan hadi sen de hemen başvur.

Turkcell’in tecrübeye değil yeteneğe odaklanan ve parlak bir kariyerin kapılarını aralayan GNÇYTNK Full Time ve GNÇYTNK Part Time programlarının başvuru süreci başladı!

Turkcell GNÇYTNK 2024 Başvuruları için Tıklayınız

Aranan Nitelikler

1996 yılı ve sonrası doğumlu, lisans son sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi ya da yeni mezun veya en fazla 2 yıl iş deneyimine sahipsen GNÇYTNK Full Time, lisans 3. sınıf öğrencisiysen GNÇYTNK Part Time detay ve başvuru linkine göz at.

İnovatif, özgür, gelişim fırsatlarıyla dolu ve teknolojiyi keşfedebileceğiniz sıra dışı programımız “GNCYTNK” ye katılmak isteyen adaylarımızı interaktif, eğlenceli ve farklı bir işe alım süreci bekliyor. GNCYTNK ile Turkcell Grup bünyesinde TAM ZAMANLI ÇALIŞMA ve STAJ fırsatları siz genç yetenekleri bekliyor.

“GNCYTNK” markası ile yürüttüğümüz Turkcell Genç Yetenek Programı’yla Turkcell’in geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak en iyi genç yetenekleri Turkcell ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu