İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

Tailwind Havayolları Türkiye İş İlanları

2006 yılında yabancı sermaye ile kurulan Tailwind Havayolları; ilk uçuşunu Mayıs 2009’da gerçekleştirmiştir. Kuruluşundan bu yana Tailwind, sivil havacılık sektöründe kalıcı ve etkin bir yere ulaşarak çağımıza uygun, kaliteli bir havayolu olmayı misyon olarak benimsemiştir.

Bu amacı gerçekleştirecek sağlam altyapıyı oluşturmak için havacılığın en deneyimli ve en bilgili isimleri Tailwind Havayolları’nın çatısı altında bir araya gelmiştir.

Yolcularımıza güvenilen ve saygı duyulan bir havayolu şirketi olarak hem ekonomik hem de kaliteli hizmeti sunmakta, bununla beraber Türk Sivil Havacılık sektörüne yeni bir soluk getirmenin gururunu yaşamaktayız.

Tailwind Havayolları, 2010 yılından bu yana IATA (Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği) Operasyonel Emniyet Denetim Programı (IOSA) tescilli bir havayolu olma ayrıcalığına sahiptir.  IOSA, denetimlerin sürekli ve standart şartlarda gerçekleşmesini güvence altına alan ve tüm dünya ülkeleri tarafından kabul gören denetim prensiplerini uygulamaktadır. Bunun yanı sıra Tailwind, 2011 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi (QMS) tescilli bir havayolu olma ayrıcalığına da sahiptir.

Tailwind Havayolları Türkiye İş İlanları için Tıklayınız

Tailwind İnsan Kaynakları olarak bizler tarifeli ve tarifesiz seferlerde, yerli ve yabancı tur operatörleri ve havayolları tarafından en çok tercih edilen havayolu olma vizyonumuza ulaşmak için odağımıza değerlerimizi alıyoruz;

Tailwind havayolunda çalışanlar olarak bizler;

  • Tecrübelerimizi işimize yansıtırız,
  • Yüksek kaliteyi hedefleriz,
  • Dakiğiz,
  • Emniyet ve güvenlik öncelikliyiz,

Ücret Politikası

Rekabetçi ücret politikasını uygulayabilmek için piyasa sektör bilgilerini, ekonomik parametreleri dikkate alırız. İlgili işin büyüklüğünü belirleyebilmek için iş değerlemesi yaparak ücret politikamızı belirleriz.

Olanaklarımız

Eğitim ve Gelişim;

Organizasyonumuzun “öğrenen organizasyon”olması yönünde yoğun çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bilgi ve yeteneği tanımlayarak bunu çalışanlar ile uyumlandırıyoruz.Tailwind hedef ve stratejilerine göre çalışanlarımızın eğitim ihtiyacını revize ediyor eğitim programları tasarlıyoruz.

Performans Yönetimi;

Her bir departmanın şirket hedeflerine ulaşmaya uyumlanan hedeflerini belirliyoruz. Anlık Başarı Ödülleri ile personelin üstün başarı gösterdiği durumlar, problemlere çözüm yaklaşımlarının hayata geçirilerek sonuçlanması yönetim tarafından değerlendirilerek ödüllendiriliyor.

Yan haklar;

İndirimli uçuş uygulaması,

Özel sağlık sigortası,

Sodexo/Multinet,

Doğum,Evlenme,Ölüm yardımları ile önemli anlarında çalışanlarımızın yanında oluyoruz.

Staj;

Kariyer hedeflerini belirlemede önemli bir dönemeç olan staj dönemini şirket olarak biz de gelecekteki potansiyel çalışma arkadaşlarımızın şirket kültürüne uygunluklarını gözlemleyebilmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Stajyerlere teorik bilgilerini pratiğe dönüştürmelerinde destek oluyoruz.

Pegasus Havayolları Kabin Memuru İş İlanı için Tıklayınız

Türk Hava Yolları Kabin Memuru İlanı için Tıklayınız


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu