İş İlanlarıStajYurt İçi Kariyer

Save The Children İş ve Staj İlanları

Save The Children İş ve Staj İlanları Dünya genelinde yaklaşık 25.000 kişiyi istihdam ediyoruz ve 100’den fazla ülkede, krizlerden etkilenen veya daha iyi sağlık, eğitim ve çocuk korumaya ihtiyaç duyan çocuklara yardım etmek için sahada çalışıyoruz. Ayrıca çocukların haklarını gerçekleştirmek ve seslerinin duyulmasını sağlamak için en üst düzeyde kampanyalar yürütüyor ve savunuculuk yapıyoruz.

2030 yılına kadar dünyanın çocuklara nasıl davranacağına ilişkin üç atılım için çalışıyoruz:

  • Hiçbir çocuk 5. yaş gününden önce önlenebilir sebeplerden ölemez.
  • Tüm çocuklar kaliteli bir temel eğitim alırlar
  • Çocuklara yönelik şiddet tolere edilemez

Harika insanların harika bir organizasyon oluşturduğunu ve çalışanlarımızın çocuklara yönelik tutkularımızı gerçekleştirmemizde çok önemli bir rol oynadığını biliyoruz. Çalışanlarımıza değer veriyor ve hırs, yaratıcılık ve dürüstlüğün son derece değerli olduğu işbirlikçi ve kapsayıcı bir ortamın yanı sıra anlamlı ve ödüllendirici bir kariyer sunuyoruz.

Save the Children, çalışanları arasında eşitliği ve çeşitliliği teşvik eden ve ayrımcılığı ortadan kaldıran, gerçekten kapsayıcı, etkili ve temsili bir organizasyon kültürü yaratmaya kararlıdır. Bir dizi farklı deneyim ve yetenek de dahil olmak üzere çeşitli çalışan profillerine, farklı yaş gruplarına, geçmişlere, kültürlere, cinsiyet kimliklerine ve ifadelerine, cinsel yönelime vb. sahip olmak, çocukları daha iyi anlamamıza, temsil etmemize ve onlara hizmet etmemize yardımcı olur. Bu nedenle, tüm nitelikli başvuru sahipleri, ırk, din, cinsiyet, cinsiyet kimliği veya ifadesi, cinsel yönelim, engellilik durumu veya yaşa bakılmaksızın istihdam için eşit değerlendirme alacaktır.

Gender and GBV Coordinator – National , Gaziantep, Türkiye İş İlanı için Tıklayınız

Operations Manager, Gaziantep, Türkiye İş İlanı için Tıklayınız

Director of Awards and Donor Compliance, Istanbul, Türkiye İş İlanı için Tıklayınız

Save The Children Staj Programı


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu