BlogOnline Kaynaklar

Para Kazandıran Oyunlar 2023

2023 yılında Para Kazandıran Oyunlar ile hem oyun oynayabilir hem de gelir elde edebilirsiniz. Oyun dünyasında kazanç sağlamak isteyenler için harika fırsatlar sunan birçok oyun bulunmaktadır. Bu yazıda, size 2023 yılında para kazanabileceğiniz popüler oyunları tanıtmak istiyoruz.

Oyun Oynayarak Para Kazanma Siteleri için Tıklayınız

Para Kazandıran Oyunlar 2023

Bubble Cash

Bubble Cash, uyumlu iOS cihazları için App Store’da bulunan bir oyun uygulamasıdır. Oyun, beceriye dayalı bir pop shooter oyunu ve bir “balon patlatıcı” olarak etiketlendi. Bu, genellikle oyunun puan kazanmak ve puanınızı artırmak için ekranda bir tür ateş etme veya baloncuk patlatma içerdiği anlamına gelir. Bubble Cash, Tel Aviv, İsrail merkezli bir mobil oyun geliştiricisi olan Papaya Gaming Ltd. tarafından oluşturuldu. Bingo Cash ve Solitaire Cash ile birlikte Bubble Cash, Papaya’nın en popüler mobil oyunlarından biridir. Papaya’nın tüm uygulamaları, nakit turnuvalarda gerçek para kazanma fırsatları sunar. Aynı zamanda oyun içinde kazandığınız elmas ve gem kaynakları ile para kazanabilirsiniz.

Bubble Cash IOS Uygulaması için Tıklayınız

Android Uygulaması için Tıklayınız

Mistplay

Mistplay, kullanıcıların oyun oynayarak ödüller kazanmasını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Oyuncular, Amazon, PlayStation ve Visa gibi büyük perakendecilerin hediye kartları için kullanılabilecek “birimler” toplar. Uygulamaya katılmak ücretsizdir ve kullanıcılar, hediye kartları için kullanılabilecek puanları biriktirmek için en sevdikleri oyunları oynayabilirler. Ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar çok birim kazanabilirsiniz.

Mistplay Uygulaması için Tıklayınız

8 Ball Strike

En sevdiğiniz oyunun tadını çıkarmanın yeni bir yolunu arayan bir bilardo tutkunuysanız, 8 Ball Strike’ı düşünün. Bu oyun, bilardo veya bilardo oynamak için benzersiz bir yol sunar ve beceriye dayalı kural sistemi, her maçın adil ve doğru olmasını sağlar.

Oyuncular kendi kendilerine karşı yarışabilir ve nakit ödüllü daha yüksek seviyeli oyunlara giriş ücretlerini ödemek için kullanılabilecek elmaslar kazanabilirler. Ek olarak, becerilerini başkalarına karşı test etmek isteyen oyuncular için 5 ila 10 oyunculu maçlar mevcuttur. Sıralamanız ne kadar yüksek olursa, nakit ödüller ve ikramiyeler için potansiyel kazancınız o kadar yüksek olur.

8 Ball Strike Uygulaması için Tıklayınız

Fruit Frenzy

Fruit Frenzy, AviaGames tarafından Pocket7Games uygulaması aracılığıyla oynanabilen bir oyundur. Bu oyun, meyve eşleştirmeyi seven mobil oyuncular için en iyisidir. Amacınız, tahtayı olabildiğince hızlı temizlemek için meyve parçalarını eşleştirmektir. Oyuncular, 1 ila 1.000 ABD Doları arasında değişen ödül havuzları için rekabet etmek üzere beceri seviyelerine göre eşleştirilir.

Fruit Frenzy Uygulaması için Tıklayınız

Fortnite Battle Royale

Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından 25 Temmuz 2017’de yayınlanan nişancı oyunudur. Oyun, 4 kişiye kadar eşli oynanışa sahip bir görev yapma oyunudur. Oyun, aynı oyun motoruna sahip Save the World, Fortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir. Oyuncular “Support Creator yani Yaratıcıyı Destekle” programının gereksinimlerini karşılarsa, bir içerik oluşturucu kodu alacaklardır. İçerik oluşturucular, kodlarının reklamını yapabilir ve kodu kullanarak yaptıkları her ürün mağazası satın alımından para kazanabilir. Ayrıca iyi bir oyuncuysanız turnuvalara katılabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale Oynamak için Tıklayınız

League of Legends / LOL 

Dünyanın en çok oynanan ve anlık milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunu LOL’u bu listeye koymadan olmazdı. Oyunu buradan indirmeniz mümkün. LOL’da seviye elde ederek gelişebiliyor ve farklı karakterler ve skin (karakter görünümleri) elde ederek hesabınızı yükseltebiliyorsunuz. LOL’da yüksek seviyeli hesaplar bazen 20 bin liradan daha fazla paraya satılıyor. LEAGUE of LEGENDS oynamak ve oyunda nasıl ilerleyebileceğinizi öğrenmek için resmi internet sitesindeki forumu veya Youtube videolarını kullanabilirsiniz. Bu forumda farklı fikirler bulabiliyorsunuz ve oyunda kısa sürede yükselme fırsatını nasıl yakalayabileceğin hakkında bilgiler edinebiliyorsunuz.

League of Legends Oynamak için Tıklayınız

GrowTopia

GrowTopia oyunu bilgisayar ve telefon üzerinden oynanabilen 2D bir oyundur. Oyun içerisinde kendi adanızı oluşturabilir; adanızı istediğiniz şekilde dizayn edebilir, adanızda tohumlar ekerek çeşitli eşyalar elde edebilirsiniz. Ektiğiniz tohumlardan tekrar tohum çıkar ve böylece oyuna emek verdiğiniz sürece gelişebilirsiniz. Diğer insanlarla takas yapabilir ve kazandığınız eşyaları internet veya oyun grupları üzerinden paraya dönüştürebilirsiniz. Oyun içinde adanızı kilitlemeye yarayan WordLock(WL) ve DiamondLock(DL) en rahat şekilde paraya dönüştürülebilen birimler arasındadır.

Growtopia Oynamak için Tıklayınız

 


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu