İş İlanlarıYurtdışı Kariyer

NATO İtalya Roma Staj Programı – Aylık Maaş: 1142 Euro

NATO İtalya Staj Programı Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü’nün (NATO) bir kuruluşu olan Denizcilik Araştırma ve Deney Merkezi (CMRE) içindeki bir pozisyondur.

CMRE, İttifak’ın savunma ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve sahada test edilmiş Bilim ve Teknoloji (S&T) çözümleri sunan, denizcilik alanına odaklanan, bilimsel araştırma ve teknoloji geliştirmeyi organize eden ve yürüten, dünya çapında bir bilimsel araştırma ve deney tesisidir.

Pozisyon, CMRE’nin genel amaçlarını ve stratejilerini kolaylaştırırken zamanında ve etkili karar vermeyi geliştirmek için ilgili ve stratejik insan sermayesi anlayışına sahip çözüm odaklı bir hizmet sağlayıcı olarak CMRE’ye hizmet eden İnsan Kaynakları Şubesi içindedir. İK, misyonu yerine getirmek için en nitelikli kişilerin işe alınmasını, elde tutulmasını, eğitilmesini ve tanınmasını ve insan gücü yönetimini sağlar. İK, insan gücü, insan gücü ve kapasite alanlarında politikalar, rehberlik ve en iyi uygulamaları oluşturur ve yönetir; Yetenek yönetimi; personel hizmetleri ve desteği; ve verimliliği ve etkinliği sürdürmek için sağlam bir dizi senkronize süreç aracılığıyla strateji, politika ve koordinasyon.

İnsan Kaynakları Şubesi ayrıca CMRE bünyesindeki tüm personele personel desteği ve pragmatik çözümler sunmaktadır. Şube, CMRE personelinin maaş bordrosu ve ödeneklerinin koordinasyonundan sorumludur; emeklilik ve sosyal haklar; sözleşme Yönetimi; tüm personelin giriş ve çıkışta kaydedilmesi; ve gerektiğinde ailelere destek sağlanması; personelle ilgili yasal soruları araştırmak ve yönetmek; günlük personel personelinin sorumluluğunu sürdürmek; ve personel tarafından istihdamları dahilindeki mesleki statüye ilişkin yapılan tüm sorulara yanıt vermek.

NATO İtalya Roma Staj Programı için Tıklayınız

Dil gereksinimleri
Hem yazılı hem de sözlü olarak iki NATO dilinden birinin tam olarak bilinmesi esastır ve diğerinin biraz bilgisi arzu edilir.

Birincil Konum İtalya-Roma
NATO Organı NATO Savunma Koleji
Tam Zamanlı Programla
Maaş (Ücret Esası) : 1.142.00Euro (EUR) Aylık
Sınıf INTERN


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu