İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

Microsoft Yüksek Maaşla Personel Arıyor

Dünya çapında 17.000’den fazla çalışanıyla Müşteri Deneyimi ve Başarı (CE&S) organizasyonunun misyonu, Microsoft ürün, hizmet ve ortaklıklarından yararlanan farklılaştırılmış müşteri deneyimleri aracılığıyla müşterilerin iş değerini artırmalarına olanak sağlamaktır. Gelin CE&S’e katılın ve müşterilerimizin daha fazlasını yapan teknolojiyle iş sonuçlarına daha hızlı ulaşabilecekleri bir gelecek inşa etmemize yardımcı olun.

Daha stratejik kurumsal müşterilerimizin kullandıkları Microsoft ürün ve hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan kilit kişi olmak ister misiniz? Enerjinizi müşterilerinizin stratejik ve dönüşümsel bulut projelerini hayata geçirme konusunda başarılı olmalarını sağlamaktan mı alıyorsunuz?

Bir CSAM olarak, daha stratejik müşterilerimiz için birincil teslimat lideri ve iş ortağısınız ve Dijital Bulut platformlarımızda değer gerçekleştirmelerini hızlandırarak daha fazlasını başarmalarını sağlıyorsunuz. Teknik uzmanlığınızdan, iş zekanızdan ve sektör perspektiflerinizden yararlanarak, müşteri iş sonuçlarına ulaşmak için doğru kaynakları doğru zamanda hizalamak amacıyla Microsoft ve İş Ortağı ekosistemi genelinde uçtan uca satış sonrası teslimat ve destek orkestrasyonundan sorumlu olacaksınız.

Microsoft Türkiye Müşteri Başarı Birimi’ndeki CSAM rolüne göz atın! Etki yaratmaya hazır olun!

Microsoft İş İlanı için Tıklayınız

Microsoft’un misyonu, gezegendeki her insanı ve her kuruluşu daha fazlasını başarmaya teşvik etmektir. Çalışanlar olarak büyüme zihniyetiyle bir araya geliriz, başkalarını güçlendirmek için yenilikler yaparız ve ortak hedeflerimizi gerçekleştirmek için işbirliği yaparız. Herkesin işte ve ötesinde başarılı olabileceği bir katılım kültürü yaratmak için her gün saygı, dürüstlük ve hesap verebilirlik değerlerimizi geliştiriyoruz.

Sorumluluklar

Müşteri ilişkileri yönetimi
Kaliteli çözüm planlama, teslimat yürütme ve yönetişimi uyumlu hale getirmek amacıyla müşteri önceliklerinin ve hedeflerinin net bir şekilde anlaşılmasını sağlamak için önemli C düzeyindeki müşteri paydaşlarıyla ilişkileri geliştirecek, kuracak ve genişleteceksiniz.
Müşteri Başarı Liderliği – Tüketim Liderliği
Microsoft çözümlerinin sunulmasına liderlik edin ve üç bulutun tamamında üretim düzeyindeki tüketimi ve müşteri benimsemesini hızlandıran ekip orkestrasyonu ve koordinasyonunun sorumluluğunu üstlenin. Müşterilerimizin Microsoft yatırımlarından değer elde etmelerine ve hedeflerine ulaşmak için destek anlaşmasından yararlanmalarına yardımcı olmak için en önemli müşteri öncelikleri arasında uyum olduğundan emin olun.
Müşteri Başarısında Liderlik – Müşteri Stratejisi ve Büyüme
Müşterilerle görüşmeler yapar ve müşteri hedefleri ile müşteri hesabındaki mevcut Microsoft iş portföyü arasındaki uyumu gösterir.
Müşteri Başarı Planlarını (CSP’ler) hesap planı öncelikleriyle ilişkilendirmek ve kaydedilebilir çalışma programları geliştirmek için müşteri ekibiyle uyum sağlar.
Müşteri Başarısı liderliği – Teslimat ve program Yönetimi
Devam eden müşteri başarısı sağlamak için üzerinde mutabakata varılan müşteri sonuçları ve hesap önceliklerini ele almak üzere program planlamasının ve müşteriye dönük program incelemelerinin, sözleşmelerin önceliklendirilmesinin ve kilit paydaşların ve yönetici beklentilerinin yönetiminin stratejik olarak yürütülmesine liderlik eder.
Teknik Uygunluk
Müşteri tavsiyelerini destekleyen, iş hedeflerini Microsoft çözümlerine bağlayan çok çeşitli Çözüm alanlarında teknik yeterlilik geliştirin.

Nitelikler

Gerekli/Minimum Nitelikler (RQ’lar/MQ’lar)

İşletme, Bilgisayar Bilimleri veya ilgili alanda lisans derecesi
8 yıldan fazla müşteri başarısı, çözüm sunma, uygulama yönetimi, müşteriyle yüz yüze danışmanlık veya portföy yönetimi deneyimi

Ek veya Tercih Edilen Nitelikler (PQ’lar)

İlgili teknolojilerde (ör. Azure, 365) Microsoft veya rakip eşdeğeri (ör. AWS (Amazon Web Hizmetleri)) sertifikasyonu.
Bilgi Teknolojisi Altyapı Kitaplığı (ITIL) Temel sertifikası veya eşdeğer hizmet yönetimi sertifikası.
Proje Yönetimi Enstitüsü (PMI) veya eşdeğer Proje Yönetimi sertifikası.
Prosci veya eşdeğer Değişim Yönetimi sertifikası.

Microsoft fırsat eşitliği sağlayan bir işverendir. Yürürlükteki yasalara uygun olarak, tüm nitelikli başvuru sahipleri yaş, soy, vatandaşlık, renk, aile veya tıbbi bakım izni, cinsel kimlik veya ifade, genetik bilgi, göçmenlik durumu, medeni durum, tıbbi durum, ulusal köken, fiziksel veya zihinsel engellilik, siyasi bağlantı, korunan gazilik veya askeri statü, ırk, etnik köken, din, cinsiyet (hamilelik dahil), cinsel yönelim veya geçerli yerel yasalar, düzenlemeler ve yönetmeliklerle korunan diğer herhangi bir özellik. Başvuru sürecinde engellilik nedeniyle yardıma ve/veya makul bir konaklamaya ihtiyacınız varsa, konaklama talebiyle ilgili daha fazla bilgi edinin.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu