Erasmus+ESC

Kısa Dönem ESC İtalya Projesi

Kısa Dönem ESC İtalya Projesi Proje Tarihleri: 1 Eylül – 29 Ekim 2024

Proje Süresi: 59 gün

Ülke: İtalya

Gönüllü Sayısı: 2 (İki) Erkek 2 (iki) Kadın

Kısa Dönem ESC İtalya Projesi için Tıklayınız

Son Başvuru : 12 Haziran 2024, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin 2024 yılı kısa dönem hareketliliği için 18 – 30 yaş arası yeşil pasaportlu katılımcılar aranmaktadır. İtalyanın Puglia bölgesi Poggiardo kasabasında yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak, yaygın öğretim metotları ile farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler.

Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 180 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje katılımcıları gidiş-dönüş uçak bileti seçilen gönüllüler tarafından alınacak, proje bitiminde uçak bileti, biniş kartları ve dilekçesini beyan edilmesini takiben ödemeleri yapılacaktır. Proje dahilinde karşılanan seyahat hibesi max 275 euro (500 – 1999 km arası) olup bu tutarı aşan seyahat bedelleri karşılanmayacaktır. Proje alanına en yakın havalimanı Bari havalimanıdır.

CV İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu