İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

IRC Gaziantep İş İlanı – Aylık Maaş: 1500 Dolar

IRC Gaziantep İş İlanı – Aylık Maaş: 1500 Dolar Ortaklık Görevlisi, Uluslararası Kurtarma Komitesi’nin Kuzeybatı Suriye ve Türkiye’deki ortaklık çabalarının desteklenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Gaziantep merkezli Ortaklık ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışan ortaklıklar yetkilisi, yerel ortaklarla güçlü ilişkilere, kapasite paylaşımı girişimlerine, IRC ortaklarıyla etkin koordinasyona ve işbirliğine yardımcı olmaktan sorumlu olacak. Görevli, etkili ortaklık yönetimi ve desteği yoluyla IRC’nin NWS’deki programlarının genel başarısına yardımcı olacak ve katkıda bulunacaktır.

Sorumluluklar:

Verimli ve duyarlı süreçleri ortaya koyan, rolleri ve sorumlulukları net bir şekilde belirleyen ve IRC’nin ortaklıklara yönelik stratejik yaklaşımını ifade eden IRC’nin Eşitlik ve Sonuçlar için Ortaklık Mükemmelliği Sistemini (PEERS) takip edin. Alt ödül başlangıcı, alt ödül uygulamasının izlenmesi, kapasite paylaşımı ve uygun alt ödül kapanışı da dahil olmak üzere kaliteli alt ödül yönetimi için ortaklık ekibine yardımcı olun.

Nitelikler

 1. Uluslararası kalkınma, işletme yönetimi veya sosyal bilimler gibi ilgili bir alanda lisans derecesi.
 2. Yerel ortaklarla ve/veya hibe yönetimiyle çalışarak 2 yıllık aşamalı olarak kanıtlanmış başarılı deneyim.
 3. Paydaş analizi ve ortak haritalama tekniklerine ilişkin güçlü anlayış.
 4. Ortaklık teklifleri geliştirme ve ortak kapasite değerlendirmeleri yürütme deneyimi
 5. Mükemmel iletişim, müzakere ve kişilerarası beceriler.
 6. Bir takımda ve farklı kültürel ve mesleki geçmişlere sahip ortaklarla etkili bir şekilde çalışabilme yeteneğinin kanıtlanmış olması.
 7. Sıkı son teslim tarihleri altında birden fazla görevi ve önceliği yönetme becerisiyle birlikte güçlü organizasyon ve zaman yönetimi becerileri.

IRC Gaziantep İş İlanı Başvuru için Tıklayınız

Kanıtlanmış Beceriler ve Yeterlilikler:

 • IRC’nin misyonuna, vizyonuna, değerlerine ve IRC Way – Profesyonel Davranış Kurallarına bağlılık.
 • Güvenilir yazılı, sunum ve sözlü iletişim becerileri
 • Doğrulanmış profesyonel takdir duygusu, dürüstlük ve karmaşık durumları diplomatik olarak ele alma ve etkili çözümleme becerisi.
 • Uzun vadeli planlama yapma, öncelikleri organize etme ve idari ve programatik baskılar altında detay yönelimi ve profesyonel sabırla çalışma konusunda onaylanmış yetenek.
 • Son derece işbirlikçi ve becerikli; İşbirliğini ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için üst düzey yönetim ve diğer tüm ortaklarla olumlu çalışma ilişkileri kurma yeteneği.
 • Merak, sürekli öğrenme ve gelişme isteği olmazsa olmazdır.
 • Karmaşık konulara etkili çözümler üretmede analitik yetenek.

Dil/Seyahat:

İngilizcede akıcılık gereklidir. Akıcı Türkçe veya Arapça bilmek bir avantajdır.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu