İş İlanlarıStajYurt İçi Kariyer

İlk Fırsat Kariyer Programı

İlk Fırsat Kariyer Programı Kariyerini bilişim sektöründe yer alan şirketimizin, e-ticaret alanında önemli ölçüde tecrübe kazanarak geliştirmen için sana ilham verecek ve destekleyecek bir ortam sunuyoruz. Satış, Kategori Yönetimi, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Ürün Yönetimi, Satın Alma, Marka Yönetimi, İthalat, İhracat, Lojistik, Satış Sonrası Hizmetler, Müşteri Deneyimi, Yazılım gibi birçok departmanda gelişimini desteklemek üzere hazırladığımız eğitimlerle birlikte iş hayatında etkin bir rol üstlenmeni sağlıyoruz.

Kendini keşfetme ve profesyonel gelişimine yönelik bir adım atmak ister misin?

İşte sana sunduğumuz eğitim, koçluk ve mentorluk fırsatlarıyla kariyerinde bizimle ilerlemeye başlayabilirsin!

Kariyerini bilişim sektöründe yer alan şirketimizin, e-ticaret alanında önemli ölçüde tecrübe kazanarak geliştirmen için sana ilham verecek ve destekleyecek bir ortam sunuyoruz. Satış, Kategori Yönetimi, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Ürün Yönetimi, Satın Alma, Marka Yönetimi, İthalat, İhracat, Lojistik, Satış Sonrası Hizmetler, Müşteri Deneyimi, Yazılım gibi birçok departmanda gelişimini desteklemek üzere hazırladığımız eğitimlerle birlikte iş hayatında etkin bir rol üstlenmeni sağlıyoruz.

İlk Fırsat Kariyer Programı BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Aranan Nitelikler

Lisans eğitimlerini yeni tamamlamış veya bitirme tezi aşamasında olan adayların yanı sıra, mezun olduktan sonraki iş tecrübesi 1 yılı aşmamış olan adaylar, öğrenmeye ve gelişime her zaman açık olan, yenilikçi ve esnek düşünebilen, iletişimi güçlü ve sunum becerileri yüksek adayları arıyoruz.

Ekip çalışmasına yatkın olan, analitik yönü kuvvetli ve stratejik düşünebilen bireyleri tercih ediyoruz.

Pratik çözümler üretme yeteneği olan, yenilikçi ve kavramsal düşünme becerisine sahip adayları aramızda görmek istiyoruz.

Ayrıca potansiyel bir lider olarak iç motivasyonu yüksek ve disiplinli olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 

 İşe Alım Süreci

  1. Online Mülakat
  2. Yüz yüze Mülakat
  3. Envanter Değerlendirmesi

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu