İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

ICMPD Proje İş İlanı Aylık Maaş: 3 Bin Dolar

ICMPD Proje İş İlanı Aylık Maaş: 3 Bin Dolar ICMPD Dünya Bankası ve İstanbul’daki Türkiye Bölge Ofisi merkezli Disiplinlerarası Portföy, politika yapıcılar, kolluk kuvvetleri, yerel makamlar, sivil toplum, akademi, özel sektör ve medya gibi çeşitli paydaşlarla çalışır; ve göç yönetiminde karşılaşılan zorluklara karşı kapsamlı ve kolektif bir yanıtın geliştirilmesine yardımcı olmak için çok taraflı işbirliğini teşvik etmek ve bölgesel işbirliği yoluyla diyaloğu kolaylaştırmakla ilgilenir; Kanıta dayalı politika çerçevesini desteklemek ve bölgedeki yeni gelişmelere proaktif yanıt vermek için göç politikası oluşturma ve veri analizi; sınır aşan suçlara karşı mücadele ile birlikte göç yönetimindeki teknik kapasiteyi güçlendirmek için göç ve güvenlik bağlantısına odaklanmak; geçişin katma değerini destekleyen girişimleri uygulamanın yenilikçi yollarını araştırın ve diğer portföyler tarafından uygulanan projeleri tamamlayan diğer kesişen girişimleri uygulayın. Proje yöneticisi, İstanbul merkezli olarak Portföy kapsamındaki ilgili proje ekipleriyle birlikte çalışacak ve atanan projelerin yönetiminden sorumlu olacaktır.

ICMPD Proje İş İlanı BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Proje Yöneticisi, strateji, hedefler, düzenleyici çerçeve, standart idari uygulamalar ve işletme prosedürleri ile uyumlu kalarak proje(ler)in yönlendirilmesi, yönetimi, koordinasyonu, uygulanması, kontrolü ve tamamlanmasından ve proje ekip(ler)inin yönetiminden sorumludur. ICMPD ve ortak ve donör anlaşmaları ile. Proje ve kapasite geliştirme ve kaynak seferberliği çalışmalarına aktif olarak katkıda bulunur.

Gerekli Uzmanlık
 Uluslararası bağlamda projeleri ve proje ekiplerini etkili bir şekilde yönetme becerisi.
 Tam proje döngüsü yönetimi boyunca kapasite geliştirme önlemlerini desteklemek için kanıtlanmış yetenek.
 Analitik düşünme ve projelerin etkili bir şekilde uygulanmasını sağlamak için yeni yaklaşımları ve yenilikleri entegre etme becerisi.
 Sonuçlara yönelik ilerlemeyi izlemek ve proje/program başarılarını belgelemek için izleme, değerlendirme ve öğrenme araçlarına aşinalık.
 Ağlar ve ortaklıklar kurmada ve bilgi yönetimi ve kaynak seferberliği faaliyetlerinin başlatılması ve uygulanmasında gösterilen başarı.

Nitelikler, Deneyim ve Dil Becerileri
 Çalışma alanıyla ilgili yüksek lisans derecesi.
 Proje geliştirme ve yönetme konusunda en az 5 yıl deneyimli,
uluslararası düzeyde göç alanında veya ilgili bir alanda proje ekipleri.
 Sağlam çizim, iletişim ve sunum becerileri.
 (Sözlü/yazılı) İngilizce yeterliliği, görev istasyonunun dilinde yeterlilik bir değerdir.
 Standart BT araçlarının kullanımında yeterlilik


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu