İş İlanlarıYurt İçi Kariyer

HepsiBurada İş İlanları – 11 Farklı İş İlanı

HepsiBurada İş İlanları – 11 Farklı İş İlanı Siz de teknolojiye yön veren geleceğin sektöründe, Türkiye’yi NASDAQ Borsası’nda temsil eden ilk ve tek Türk şirketinde; fırsatlarla dolu bir ailede birlikte büyümek, gelişmek, üretmek ve herkes için #iyikivarsınhepsiburada dedirtecek, heyecan dolu başarı hikayelerinin bir parçası olmak isterseniz güncel kariyer fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şirket içi terfi ve transfer imkanlarıyla farklı kariyer yolları sunduğumuz çalışanlarımıza değer katıyoruz. Çevikliğiyle hızla dönüşen, gelişen, uyum sağlayan büyük bir takımda önü açık bir kariyer yolu sunuyoruz. Grup şirketlerimizle; teknolojiye, insanımıza ve ülkemize yatırımla her geçen gün daha fazla büyüyoruz. Türkiye’nin, NASDAQ Borsası’nda işlem gören ilk ve tek şirketiyle global kariyer imkanı burada!

Hepsinstitute çatısı altında, birbirinden değerli mentorluk ve eğitim modülleriyle gelişmeye, çağın gerektirdiği şekillerde dönüşmeye devam ediyoruz. Yenilikçi ve girişimci ruhu özümseyerek destekleyen eğitim programlarıyla sınırları kaldırıyoruz. Durmaksızın gelişim burada!

Senior Governance Risk & Compliance Specialist İş İlanı için Tıklayınız

IT Processes and Control Specialist İş İlanı için Tıklayınız

IT Processes and Control Leader İş İlanı için Tıklayınız

System Engineer III – Hepsifinansal İş İlanı için Tıklayınız

Software Development Engineer İş İlanı için Tıklayınız

Principal Software Development Engineer – Delivery İş İlanı için Tıklayınız

Senior Software Engineer İş İlanı için Tıklayınız

Software Developer In Test – Mobile İş İlanı için Tıklayınız

Principal Software Development Engineer – HepsiGlobal İş İlanı için Tıklayınız

Senior iOS Developer İş İlanı için  Tıklayınız

Senior Android Developer İş İlanı için Tıklayınız

Başarının yolunun birlikte çalışırken keyif almaktan geçtiğini biliyoruz. Aynı takımın bir parçası olmaktan duyduğumuz gururla başarılarımızı kutluyor, hep birlikte eğleniyor, birbirimizi ve takım ruhunu el üstünde tutuyoruz. Birlikte uyum içinde yükselmek burada!

Her biri kendi alanının tartışmasız önde gelen isimlerinden oluşan teknoloji ekibimizle, dün olduğu gibi bugün de Türkiye’de ticareti dijitalleştirmeye liderlik ediyoruz. Yetenekli gençleri, Bootcamp ve Devops etkinlikleriyle dünyaya meydan okuyan ekibimize dahil ediyoruz. Bu ekibin parçası olan arkadaşlarımız sadece üretmek ile kalmayıp, aynı zamanda bu bilgileri paylaşmak için de çalışıyor. Bir bir gerçekleşen büyük hedefler burada!

Geleceğin işinde, geleceğin pazarlama ekibiyle çalışıyoruz. Her saniye dönüşen dünyayı ve trendleri takip ederek onlara aynı hızla uyum sağlıyoruz. 32’tan fazla kategori, 180 milyonu aşkın ürün, 250 milyondan fazla aylık ziyaretle yeni nesil pazarlamanın okulu burada!


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu