Erasmus+Erasmus+ Gençlik

Helsinki Finlandiya Erasmus+ Eğitim Kursu

Partnership building activity for NEET organisations aiming for Erasmus+ small-scale partnership projects in youth sector Helsinki Finlandiya Erasmus+ Eğitim Kursu

 

Helsinki Finlandiya Erasmus+ Eğitim Kursu Başvuru için Tıklayınız

Etkinliğin Adı Partnership building activity for NEET organisations aiming for Erasmus+ small-scale partnership projects in youth sector
Şehir/Ülke Helsinki Finlandiya
Etkinlik Tarihleri 9-13 Eylül 2024 
Son Başvuru Tarihi 2 Haziran 2024
Gönderilecek Katılımcı Sayısı 3
Etkinlik Dili İngilizce
Hibe Desteği Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri (TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. Katılımcıların tüm etkinliğe katılımı zorunludur.
 

Başvurunun Özgünlüğü

 

Giderek artan bir biçimde yapay zeka uygulamaları ile doldurulan başvuru formları ile karşılaşılmaktadır. İlgili başvuruların tespiti ile ret edilmektedir.
Genel Bilgi Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)
Etkinliğe Özel Bilgi Etkinliğin içeriği, hedefleri ve hedef kitlesini öğrenmek için aşağıdaki başvuru adresine gidilmesi gerekmektedirLütfen hedef kitleye uygunsanız başvuru yapınız.
Başvuru Adresi
Sorularınız için TCA Gençlik Türkiye

tca@ua.gov.tr


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu