İş İlanlarıStajYurt İçi Kariyer

Harvard’dan Eğitim Alma İmkanı Sunan ‘YEA’ Başvuruları Başladı!

Başarılı olan öğrencilerine Harvard Üniversitesi’den eğitim alma imkanı sunan YEA yeni dönem başvuruları başladı!

ÖğrenciKariyeri tarafından 2018 yılında hayata geçirilen ve 5 farklı alanda geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi kendine amaç edinen Young Executive Academy (YEA), bu yıl da dopdolu içerikleriyle öğrencilerle bir araya gelmek için gün sayıyor.

Alanında uzman, 120’den fazla öncü şirketin yöneticileri ve iş profesyonelleri bilgi birikimlerini akademi öğrencilerine aktaracaklardır. Profesyonellerle networking imkanının sağlandığı akademi de öğrenciler iş ve staj imkanlarında YEA’nın prestijinden yararlanarak rakiplerinden her zaman bir adım önde olurlar.

YEA BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

YEA’da Seni Neler Bekliyor?

  • İnsan Kaynakları,
  • Yazılım Teknolojileri ve Büyük Veri,
  • Girişimcilik ve Marka Yaratma,
  • Satış Pazalama ve Marka Yönetimi,
  • Dijital Pazarlama ve Influencer Marketing alanlarında uzman olmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara yönelik bir online eğitim sunan YEA, bu sene de 6 ay boyunca sürecek olan eğitimlerle sizleri bekliyor.

Geleceğin Yönetici Adayları, 6 Ay boyunca 126’dan fazla şirket ile bir araya gelecek. Ön Başvuru sonrası yapılacak online sınavda başarıyı yakalayan öğrenciler Akademi’ye katılmaya hak kazanacak. Şirket sunumlarının yanı sıra, workshop ve networking ortamları ile şirketlerle online portallar üzerinden görüşmeler yapılacak. 6 ayın sonunda başarılı olan öğrenciler ise; Harvard Üniversitesi’nden Liderlik eğitimi almaya hak kazanacak!

Sen de Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden online eğitim alma fırsatı yakalamak istiyorsan hemen başvurunu yapabilirsin!


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu