BlogYurtdışı Eğitim

Gezegenimiz için Fark Yaratanlar Programı

Gezegenimiz için Fark Yaratanlar programı, dünyanın her bölgesinden gezegensel krizle mücadele eden yüzlerce genç değişim yaratıcının, aktivistin ve yenilikçinin çalışmalarını ve seslerini destekliyor ve güçlendiriyor. ‘Gezegen İçin Fark Yaratanlar’ aracılığıyla, dünyanın her bölgesinden gezegensel krizle mücadele eden yüzlerce genç değişim yaratıcının, aktivistin ve yenilikçinin çalışmalarını ve seslerini destekliyor, birbirine bağlıyor ve güçlendiriyoruz.

ChangemakerXchange’in kalbinde, 130 ülkeden çok çeşitli konular üzerinde çalışan 1000 değişim yaratıcıdan oluşan, birbirine sıkı sıkıya bağlı, canlı bir topluluk bulunmaktadır.

İklim değişikliği, biyolojik çeşitlilik kaybı, hava, deniz ve toprak kirliliğiyle mücadele eden genç değişim yaratıcıları, aktivistleri ve liderleri araştırıyor, belirliyor ve işe alıyoruz.

Genç liderler aşağıdakilere erişebilir:

  • Her biri 5 günlük yoğun bir bağ kurma, öğrenme ve işbirliği deneyimi için 30 yenilikçiyi bir araya getiren zirveler (1’i İsveç’te, 1’i Mısır’da).
  • Onlara özel beceri geliştirme oturumları ve yoldaşlar ve müttefiklerle bağlantılar sağlayan Kapasite Geliştirme.
  • Katılımcılar arasında sistemli işbirlikçi çabalara yönelik finansman.
  • Topluluk onlara ChangemakerXchange’in 130 ülkeden 1000’den fazla değişim yaratıcısından oluşan canlı küresel ağına ömür boyu üyelik sağlıyor.

Gezegenimiz için Fark Yaratanlar Programı Başvuru için Tıklayınız

Kimler başvurabilir?

18-35 yaş arası değişim yaratanlar
Avrupa veya Orta Doğu ve Kuzey Afrika merkezli kişiler

Son başvuru tarihi: 23 Kasım 2023, 23:59 CET.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu