İş İlanlarıYurt İçi KariyerYurtdışı Kariyer

Getir Türkiye ve Yurt Dışı İş İlanları

Getir Türkiye ve Yurt Dışı İş İlanları ile bir çok alanda uzman ve personel arıyor! Getir’de kentsel alanlarda ultra hızlı teslimatı mümkün kılmak için teknoloji ve lojistik dünyalarını birleştiriyoruz. Kısacası, dünyanın yiyecek alma biçimini değiştiriyoruz. Ultra hızlı market alışverişi teslimatı sektörünün öncüleri olarak alışverişin geleceğini müşterilerimizin parmaklarının ucuna koyuyoruz.

2015 yılında İstanbul’da kurulan, kendimiz kullanmak istediğimiz bir hizmeti oluşturmak için basit bir misyonla yola çıktık. Sekiz yıl sonra 8 ülkede daha mevcutuz – Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Portekiz, İspanya, Birleşik Krallık ve ABD – 200 milyondan fazla sipariş teslim ettik ve bir dizi başka ultra hızlı şirket satın aldık. Block, Frichti, Goriller ve Weezy olarak.

Bugün, önemli anlara zaman ayırma, yerel topluluklara mutluluk sunma ve herkesin hayatı dolu dolu yaşamasına olanak sağlama misyonundayız.

Veri ve teknoloji ilk günden beri vizyonumuzun merkezinde yer alıyor. Operasyonlarımızda verimliliği artırmak için onların güçlerinden yararlanıyoruz ve onlar da gıda israfını azaltmada, karbon ayak izimizi azaltmada ve hizmet ettiğimiz topluluklarda kentsel yaşamı iyileştirmede önemli bir rol oynuyorlar.

Getir Türkiye ve Yurt Dışı İş İlanları için Tıklayınız

Gelecekteki büyümeyi ve yenilikçiliği desteklemek için sağlam ve entegre bir teknoloji ve veri altyapısı oluşturmaya yatırım yapıyoruz.

İYİLİK İÇİN GETİR

Hizmet verdiğimiz toplulukların gururlu üyeleri olarak sürekli olarak mahallelerimizi daha canlı, müreffeh ve misafirperver yerler haline getirmenin yollarını arıyoruz.

Toplumsal çabalarımız arasında ihtiyacı olanlara yiyecek bağışlamak, doğal afetler sırasında anında yardım sağlamak ve eğitim fırsatları aracılığıyla yerel güçlendirme yer alıyor.

Müşterilerimize sürdürülebilir bir şekilde hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Ultra hızlı market alışverişi teslimatı, faaliyet gösterdiğimiz şehirlerdeki trafiğin azaltılmasına yardımcı oluyor ve evdeki ve tedarik zincirimizdeki gıda israfını önemli ölçüde azaltıyor.


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu