Eğitim & Etkinlik

FIBA Avrupa Şampiyonası Gönüllülük Başvuru Çağrısı

FIBA Olimpiyat Elemeleri, FIBA 18 Yaş Altı Kız Avrupa Şampiyonası ve FIBA 16 Yaş Altı Kız Avrupa Şampiyonası Türkiye’de gerçekleşecektir.

Avrupa’nın birçok ülkesinden A Takım ve  altyapı seviyesindeki basketbolcuların buluşacağı bu organizasyonlar için gönüllü ekibi oluşturulacak.

Sen de bu ekibe dahil olmak istiyorsan 26 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurunu tamamla, Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonlarında yerini al!

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Başlıklar:

Yemek :  Organizasyonlar gönüllü olarak görev alacak kişilerin tüm yemek operasyonu Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından gerçekleştirilecektir.

Ulaşım: Kişilerin görevli oldukları şehirdeki belirli noktalardan, belirli saat dilimlerinde hareket edecek otobüslerle ulaşım hizmeti Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından sunulacaktır. Ulaşım detayları başvuru döneminden sonra açıklanacaktır.

Konaklama: Takım mihmandarlığı göreviyle ekipte yer alan gönüllüler dışında konaklama imkanı sağlanamamaktadır. Gönüllülerin organizasyonun gerçekleşeceği ilde ikamet etmeleri ve/veya konaklama imkana sahip olmaları öncelik sebebi olabilir.

Görevlendirme: Gönüllü ekibinde yer almaya hak kazanan kişilerin görev alacağı etkinlikler TBF tarafından belirlenecektir.

Not: Görev ve sorumlulukları tanımında takımla birlikte sürekli vakit zorunluluğu olması nedeniyle sadece takım mihmandarlarına konaklama olanağı sağlanacaktır.

Son başvuru tarihi: 26 Mayıs 2023


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu