BlogOnline Kaynaklar

En Popüler 10 PDF Dergi İndirme Sitesi

Okumak; bilgi edinmenin, bilgelik kazanmanın ve zihninizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir. PDF dergisi bilgisayar veya mobil cihazlarınız aracılığıyla okumanız için mükemmel bir ortamdır. İşte biz de PDF dergilerini ücretsiz olarak indirebileceğiniz en popüler 10 PDF dergi indirme sitesini sizin için listeleyeceğiz. Bu sitelerde PDF dergileri farklı kategorilerde sınıflandırılıyor (moda, eğitim, seyahat, yemek, iş gibi) bu yüzden sizin için gerekli olan dergileri kolayca arayabilir ve hızlıca onları indirebilirsiniz.

 

 

FlipHTML5 – Kesinlikle Önerilir

FlipHTML5 çevrimiçi platformunda, milyonlarca HTML5 dijital dergiyi iş, hayvanlar, sağlık, müzik, din, tıp, kadınlar, haberler, politika ve benzeri konular dahil olmak üzere tüm yaşam alanlarından, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ayrıca, FlipHTML5 dijital dergilerinizi Android ve iOS mobil cihazlarda bulunan sayfa çevirme etkisiyle okumanızı sağlar. Bütün dijital dergileriniz FlipHTML5 kitaplığında rahatça gösterilebilir ki bu da size keyifli bir okuma deneyimi sunar. En önemlisi, değerli ya da ilham verici dergi içeriklerini arkadaşlarınız veya müşterileriniz ile sosyal ilişkileri güçlendirmenin iyi bir yolu olarak kabul edilen paylaş butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Link: http://fliphtml5.com/

 

 

 

World Mags

World Mags web sitesi doğrudan indirme için çeşitli bir dizi PDF dergi sunar. Burada, romantizmden gizeme, veya kurgusal olmayan türlere, ticari bilgilen kendini geliştirmeye kadar her türden eBook’u bulacaksınız Bütün bunlar ücretsiz.

Link: https://www.worldmags.net/

PDF Magazine Download

PDF Magazine Download web sitesi hemen her konuya dair ücretsiz dergi koleksiyonuna sahip. Bunları doğrudan bu web sitesi üzerinden veya Usenet’ten indirebilirsiniz.

Link: http://pdf-magazine-download.com/

DownMagaz.com

Bu site PDF dergilerini indirmek için ücretsiz bir topluluk. Ancak dergiyi bu web sitesi üzerinden doğrudan indiremezsiniz. Bunun yerine site size dosyaları filesonic, hotfile, megaupload, oron gibi sitelerden indirebileceğiniz doğrudan bağlantı sunar.

Link: http://downmagaz.com/

ucretsiz-dergi

 

 

PDF-Giant

Bu ise dijital dergilerin bulunduğu çevrimiçi bir kütüphane. Bu dergileri ekonomi, iş ve finans, moda, mühendislik, programlama, kurgu ve diğer birçok dergi dahil olmak üzere 90’dan fazla kategoride indirebilirsiniz. Bir dil seçin, PDF dergisini indirin ve evinizden ayrılmadan bilginin eğlenceli dünyasına atlayın.

Link: http://pdf-giant.com/

Magazine3k

Bu sitedeki bütün dergiler insanlar tarafından en çok aranan popüler konular hakkında. Site PDF dosyasının en büyük bağlantılarından birisi. Ücret ödeyerek siteye üye olabilirsiniz.

Link

FreeMagSpot

Free Mag Spot hemen hemen her kategoride ücretsiz dergi bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz ücretsiz bir e-dergi bağlantılar kütüphanesidir. Popüler ücretsiz dergileri, yeni çıkanları ve daha fazlasını indirmenizi sağlar.

Link: http://www.freemagspot.me/

Free PDF Magazine

Bu web sitesindeki PDF dergileri farklı kategorilere ayrılıyor. Kategoriler iş, sanat, bilgi işlem ve eğitim gibi konularda çeşitlilik gösteriyor. Aradığınız dergilere uygun kategoriyi seçin ve bunları doğrudan sunucudan indirin.

Link: http://freepdfmagazines.org/

dergi

 

Storemags

Bu web sitesi PDF dergilerini ücretsiz olarak indirmenizi sağlıyor. Bu web sitesinde, ünlüler, tasarım, zanaat ve benzeri birçok kategori var. Farklı dilleri ya da kategorileri seçerek de ayrıca PDF dergileri arayabilirsiniz.

Link: http://storemags.com/

PDF Magazines.org

İyi tasarlanmış düzeni ile bu site gayet güzel görünüyor. Web sitesindeki dergilerin çoğu PDF ve CBR formatında. Bunları istediğiniz gibi indirebilirsiniz ancak buradaki premium dergilerin bazıları öncelikle üyeliğinizin olmasını gerektirebilir.

Link: http://www.pdfmagazines.org/

Azize Serde Caferoğlu

Proje Yönetimi Okulu Editörü

 

Kaynak: https://fliphtml5.com/learning-center/10-most-popular-pdf-magazine-download-websites/


İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Her zamanki gibi yabanci sitelerden kontrol bile etmeden Kopyala yapistir sistemiyle paylasilan bir makale… Altta (Ç)alinti yapilan kaynak paylasimi vs. vs..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu