BlogOnline Kaynaklar

En İyi Kripto Para Analiz Siteleri

Kripto para analiz, takas işlemlerinde kullanılabilen, tamamen dijital, şifrelenmiş, sanal para birimi, kimilerine göreyse geleceğin para birimidir. Son zamanlarda özellikle pandemi döneminde kripto para ve coinlerin birçok alıcısı var ve 7-24 işlem gören bu piyasalarda yatırım gençler arasında da yaygınlaşıyor. Geleceğe yatırım olarak görülen kripto para ve coin piyasasında işlem yapmak kolay ancak olayın mantığını anlamak ve analiz etmek biraz zor. Bu yazımızda sizlere kripto para ve coin konusunda analiz yapan siteleri derledik. Adettendir, YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR 🙂

PRICES.ORG

Prices.org, kripto para birimi hakkında en güncel bilgileri sağlayan web sitelerinden biridir. Avrupa, Asya ve ABD de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından önemli haberlerle birlikte kripto para biriminin canlı fiyatlarını gösteren Prices.org, oldukça güvenilir bir site. Ayrıca, ziyaretçilerini, her birini manuel olarak gözden geçirerek ve web sitelerinde uygun tek bir yerde detaylandırarak mevcut tüm Crypto Airdrop’ları ve ödüllerini güncel tutmayı hedefliyorlar. Bunun da ötesinde, insanlara kripto para birimi endüstrisinin tüm yönleri hakkında tavsiyelerde bulunabilecek bir dizi kılavuza da sahipler.

Web Site: https://prices.org/

CoinMarketCap.com

Hızla büyüyen kripto para birimi alanında, coinmarketcap.com, kripto varlıklar hakkında her şey hakkında bilgi için mevcut en iyi web sitelerinden biri olarak ortaya çıktı. 2013 yılında kurulan web sitesi, zengin bir kaynak ve bu kaynaklardan yararlanan sadık bir takipçi kitlesi oluşturdu. Kapsamlı uzmanlıkları, pazarda meydana gelen olaylar hakkında doğru ve güncel bilgiler sağlamaya devam etmelerini sağlar. Bilginin tarafsız ve zamanında dağıtılmasından gurur duyan coinmarketcap.com, kapsamlı bir kripto para analizi arayan kişilerin en çok ziyaret edilen web sitelerinden biridir.

Web Site: https://coinmarketcap.com/

CryptoCompare.com

Cryptocompare.com, ana hedefi kripto para birimi endüstrisi hakkında mümkün olan en net ve doğru bilgileri sağlamak olan kendini adamış bir ekip tarafından 2014 yılında kuruldu. Hem kurumsal hem de perakende yatırımcılara 5.300’den fazla madeni para ve 240.000 döviz çiftinde gerçek zamanlı, güvenilir fiyatlandırma verilerine erişim sağlamayı amaçlıyorlar. Dünyanın dört bir yanından gelen verileri analiz eden cryptocompare.com, pazara kapsamlı bir genel bakış sağlar. Teknolojilerini yükseltmek ve ziyaretçilerinin mümkün olan en yüksek kalitede veri ve bilgileri almasını sağlamak için sürekli yatırım yaparlar.

Web Site: https://www.cryptocompare.com/

Coin.Market

Güvenebileceğiniz bitcoin ve altcoin verileri için coin.market aradığınız bilgilere sahiptir. Coin.market, belirli kripto para birimi yatırımlarınızı takip edebilmeniz için kendi izleme listenizi eklemek için uygun bir seçenekle, deneyimi basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, bu işlemi herkes için olabildiğince kolaylaştırmak için bir kripto para birimi değişim listesine sahipler. Kolayca gezinilebilen ve açıkça sunulan web siteleri, ihtiyacınız olan bilgilere olabildiğince stressiz ve verimli bir şekilde erişmenizi sağlayacaktır.

Web Site: https://coin.market/

BitInfoCharts.com

Bitinfocharts.com, kripto para birimi alanının tüm alanlarına ilişkin bilgilere erişmek için çok çeşitli yardımcı araçlara sahiptir. Hangi kripto para birimine yatırım yapmayı seçerseniz seçin, bitinfocharts.com, yatırımınızı takip etmek ve karşılaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ilgili ve güncel bilgileri bulmanıza yardımcı olabilir. Kaşif ve hesap makinesi gibi analiz araçları, aradığınız tüm önemli verileri bulmanızı sağlamak için son derece yararlı ve çok yönlüdür.

Web Site: https://bitinfocharts.com/

Coin Telegraph

2013 yılında kurulan Cointelegraph, blockchain teknolojisi, kripto varlıklar ve yeni fintech trendlerine dair geniş haber yelpazesiyle lider bir dijital medya kaynağıdır. Her gün ekibimiz hem merkezi hem merkezi olmayan dünyalardan tutarlı ve güncel haberleri size sunuyor.

Web Site: https://tr.cointelegraph.com/

CoinDesk

CoinDesk, kripto para birimlerinin ve dijital varlıkların küresel finansal sistemin evrimine nasıl katkıda bulunduğunu araştıran yeni nesil yatırımcılar için medya platformudur. Görevi, küresel yatırım topluluğunu haberler, veriler, etkinlikler ve eğitim yoluyla bilgilendirmek, eğitmek ve birbirine bağlamaktır.

Mayıs 2013’te kurulan CoinDesk, web sitesi, sosyal medya, haber bültenleri, podcast’ler, video, araştırma ve canlı etkinlikler aracılığıyla dijital varlıklar ve blockchain teknolojisi ile ilgilenen milyonlara ulaşıyor. CoinDesk, The Wall Street Journal, Financial Times, CNBC ve diğerleri de dahil olmak üzere günlük olarak medyada yaygın olarak bulunan ve 2013 yılında Bitcoin Fiyat Endeksi olarak bilinen orijinal fiyat referans oranını oluşturdu.

Web Site: https://www.coindesk.com/

 

Önemli Not: Bu yazı tanıtım amaçlı yazılmıştır ve tanıtılan siteler ile Proje Yönetimi Okulu’nun herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. Bu yazıda tanıtılan sitelerden ve bu sitelerde yapacağınız işlemlerden doğacak zararlardan Proje Yönetimi Okulu sorumlu değildir. Bu yazı yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu