BlogOnline Kaynaklar

En İyi Dropshipping Web Siteleri 2023

En İyi Dropshipping Web Siteleri 2023 ile Envanter yönetimi stresi olmadan bir çevrimiçi mağaza işletmek istiyorsanız stoksuz satış cazip bir iş modelidir. Peki müşterilere ürünlerini sağlayacak bir tedarikçiyi nasıl bulacaksınız? Çoğu girişimci için cevap, dropshipping web sitesi veya uygulamasıdır. Bu platformlar tedarikçi ve toptancı dizinlerini içerir, siparişlerinizi otomatikleştirir ve çoğu zaman siparişlerin yerine getirilmesini gerçekleştirebilir.

Drop shipping, çevrimiçi bir perakendeci tarafından satılan ürünlerin üçüncü taraf bir dropshipping şirketi tarafından üretildiği, depolandığı ve gönderildiği bir e-ticaret iş modelidir.

Dropshipping Web Siteleri, bir tedarikçiden büyük miktarlarda stok satın almak yerine, ödeme müşterinin kredi kartından aktarıldıktan sonra doğrudan üreticiden tek bir ürün satın alacak.

Dropshipping Nedir? Nasıl Yapılır?

En İyi Dropshipping Web Siteleri 2023

Spocket

Spocket, genel olarak en iyi Dropshipping Web Siteleri için en iyi seçimimizdir. Önde gelen tüm e-ticaret platformlarıyla entegre olur, sipariş gerçekleştirme sürecini otomatikleştirir ve dünyanın her yerindeki (özellikle AB/ABD’deki) dropshipping tedarikçilerinden binlerce harika ürünü bulmayı kolaylaştırır. Spocket’in en iyi yanı ürün kataloğudur. Dropshipping tedarikçilerinin %80’i Avrupa veya ABD merkezlidir; bu bölgelerdeki müşterileri hedefliyorsanız bu iyi bir haber. Üstelik tüm ürünlerde %30-40’a varan özel yoğun indirimler var.

Mevcut ürünlerin kalitesi, şimdiye kadar gördüğümüz en iyi kalitedir ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce seçenek vardır.

Spocket Web Sitesi için Tıklayınız

Gelato

Gelato, en sevdiğimiz isteğe bağlı baskı dropshipping web sitemizdir. Tam otomatik isteğe bağlı sipariş karşılama özelliğiyle tüm dünyada özel tasarımlı, markalı ürünler satmak için bunu web sitenize bağlayabilirsiniz. Henüz bilmiyorsanız, talep üzerine baskı, kendi tasarımlarınızı ve sanat eserlerinizi içeren ürünleri sattığınız ve bir müşteri sipariş verdiğinde tedarikçinin ürünü talep üzerine basıp gönderdiği, özel bir dropshipping türüdür.

Bu, siteyi sanatçılar, tasarımcılar ve kendi özel markalı ürünlerini satmak isteyen herkes için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Piyasada çok sayıda talep üzerine baskı gerçekleştirme şirketi var, ancak Gelato bizim genel favorimiz. Peşin ücret yok, minimum sipariş yok ve muhteşem bir ürün kataloğu var.

Gelato Web Sitesi için Tıklayınız

Dropified

Dropified, göz atmaya değer başka bir harika dropshipping şirketidir. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bazı gelişmiş otomasyon özellikleri de dahil olmak üzere, dropshipping işinizi yürütmek için ihtiyacınız olan tüm araçları ve hizmetleri sağlarlar.

Dropified, şu ana kadar incelediğimiz diğer platformlara çok benziyor. Bunu e-ticaret platformunuza bağlarsınız (Shopify, BigCommerce, WooCommerce, GrooveKart ve CommerceHQ ile entegre olur), ardından dropshipping tedarikçilerinden mağazanıza ürün aktarmak için kullanırsınız.

Daha sonra müşteri sipariş verdiğinde ürünü tedarikçinizden toptan fiyata sipariş ediyorsunuz ve onlar sizin adınıza gönderiyor.

Dropified Web Sitesi için Tıklayınız

Shopify

Shopify, bu listedeki diğer dropshipping web sitelerinden farklıdır. Şu ana kadar yalnızca sizi stoksuz satış tedarikçilerine bağlayan ve satacak ürünleri bulmanıza yardımcı olan web sitelerine baktık.

Ancak olay şu: Ürün satmak için kendi web siteniz yoksa, bu hizmetleri kullanamaz ve dropshipping işine başlayamazsınız. Shopify’ın devreye girdiği yer burasıdır.

Dünyanın en popüler e-ticaret platformu olarak, çevrimiçi vitrininizi oluşturma ve barındırma konusunda daha iyi bir seçenek olamaz. KOBİ’lerden girişimcilere ve büyük işletmelere kadar dünya çapında milyonlarca işletme tarafından kullanılmaktadır.

Shopify Web Sitesi için Tıklayınız

Printful

Tüm dünyaya yayılmış onlarca baskı tesisine sahip olup mükemmel ürün kalitesi, uygun fiyat ve hızlı teslimat sunmaktadır.

ABD, Güney Amerika, Avrupa ve Avustralya’nın da aralarında bulunduğu ülkelerde toplam 15 sipariş karşılama merkezi bulunmaktadır.

Bu, Gelato kadar olmasa da Printful’un en güzel tarafı, tüm sipariş karşılama merkezlerinin sahibi olmasıdır. Üçüncü taraf baskı sağlayıcıları değiller.

Printful Web Sitesi için Tıklayınız

SaleHoo

SaleHoo, Shopify ile entegre olan ve sıcak ürünleri bulmayı ve mağazanıza eklemeyi kolaylaştıran bir toptan tedarikçi Dropshipping Web Siteleri. Kaliteye odaklanması ve ortalamanın üzerinde kar marjlarıyla öne çıkıyor.

SaleHoo’nun harika yanı, diğer birçok dropshipping web sitesinin aksine, tüm tedarikçilerini ve ürünlerini taraması ve incelemesidir. Böylece yalnızca en güvenilir tedarikçilere ve en yüksek marjlara erişebilirsiniz.

SaleHoo’nun deneyimli dropshipping uzmanlarından oluşan araştırma ekibi, AliExpress’ten binlerce trend ürünü dikkatlice seçmek için onlarca yıllık bilgi birikimini kullanıyor.

Bu süreç sayesinde SaleHoo, her ürünün maliyetinin en az 3 katı kadar yüksek kar marjına sahip olduğu tek kataloglardan biridir.

SaleHoo Web Sitesi için Tıklayınız

DropshipMe

Dropship Me, özenle seçilmiş en çok satan dropshipping ürünlerini gösterişli başlıklar ve açıklamalarla WordPress mağazanıza aktarmanızı ve satışa başlamanızı kolaylaştıran bir dropshipping web sitesidir.

DropshipMe, SaleHoo’ya çok benzer ancak Shopify yerine WordPress ve AliDropship ile entegre olur.

Salehoo gibi, DropshipMe’nin uzman ekibi de AliExpress’teki en iyi tedarikçilerden en iyi dropshipping ürünlerini manuel olarak seçiyor ve bunları tek bir yerde derliyor.

Dropshipme Web Sitesi için Tıklayınız

Ali Dropship

AliDropship, AliExpress’teki tedarikçiler aracılığıyla tedarik edilen ürünleri satan bir dropshipping işi kurmanıza yardımcı olan bir platformdur.

AliDropship üç farklı stoksuz satış çözümü sunar:

  • Özel Mağaza (Sizin için özel bir dropshipping mağazası oluşturacaklar)
  • Premium Mağaza (Sizin için AliDropship tarafından işletilen en iyi performansa sahip bir mağazanın tam bir kopyasını, kanıtlanmış en çok satanların kataloğuyla birlikte oluşturacaklar)
  • AliDropship Eklentisi (Mevcut e-ticaret sitenizi bir dropshipping mağazasına dönüştürmek için yükleyin)
  • Bunlardan çoğu kişi eklentiyi tercih ediyor. Sitenize yükledikten sonra, AliExpress’in 100 milyondan fazla üründen oluşan kataloğu

Ali Dropship Web Sitesi için Tıklayınız

DSers-AliExpress Dropshipping

DSers, ürünleri bulup Shopify mağazanıza aktarmanıza ve AliExpress’e saniyeler içinde yüzlerce sipariş vermenize olanak tanıyan bir Shopify uygulamasıdır.

DSers yalnızca AliExpress aracılığıyla çalışır. AliExpress dizininde tedarikçileri bulmanıza, ürünlerini mağazanıza eklemenize ve ürün ayrıntılarını düzenlemenize yardımcı olur. Ayrıca toplu siparişlerin yerine getirilmesini sizin için gerçekleştirir, böylece mağazanızı yönetmeye odaklanabilirsiniz.

Verebileceğiniz sipariş sayısında herhangi bir sınırlama yoktur ve ayrıca özel tedarikçilere özel erişim hakkına sahip olacaksınız.

DSers Web Sitesi için Tıklayınız

Importify

Son olarak, WooCommerce için tasarlanmış bir dropshipping WordPress eklentisi olan Importify’a sahibiz.

Importify, stoksuz satış yapanların sipariş tamamlama süreçlerini otomatikleştirmelerine yardımcı olur ve ürünleri toptan tedarikçilerinden doğrudan WooCommerce’e aktarmayı kolaylaştırır.

AliExpress, Amazon, Banggood, Walmart, Shopee ve daha pek çok ABD’li ve Çinli Dropshipping Web Siteleri yeni ve sıcak stoksuz satış ürünleri bulmak için Importify’ı kullanabilirsiniz. İlham almak için diğer WooCommerce mağazalarını inceleyin veya yeni fikirleri ortaya çıkarmak için farklı kategorilerdeki en çok satan ürünlere göz atın.

Yarı otomatik sipariş gerçekleştirme, AliExpress, Amazon ve Dhgate’deki ödeme sayfalarında müşteri adresini otomatik olarak önceden doldurarak tedarikçinize sipariş verme sürecini hızlandırır.

Importify Web Sitesi için Tıklayınız


İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu